OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Prvi je problem sto je forum ostvoren za javno. Sve je na tacni, na izvol'te... Bezveze. Dok netko ne najebe.
zna policija sve,ali ih nije briga toliko za "male" poduzetnice,jer one dobiju kaznu od sto do 200 DM(glupi zakon),ali svodnici,eh,druga priča...radio sam s djevojkama,ženama,od 2003,do prije 8 godina.ali,ma baš kod svake su bili,i probali vrbovati,za info ili slično.Charlie mi je bio nadimak u Osijeku,kao u filmu Charlie i anđeli,jer sam bio nevidljiv za druge,osim za cure.onda je bilo pola sata 400,sat 800,ali 99 posto je bilo ono prvo.koga zanima,neka pita p0itanje za detalje,ne bojim se reći a znam i zašto.pozz
 
zna policija sve,ali ih nije briga toliko za "male" poduzetnice,jer one dobiju kaznu od sto do 200 DM(glupi zakon),ali svodnici,eh,druga priča...radio sam s djevojkama,ženama,od 2003,do prije 8 godina.ali,ma baš kod svake su bili,i probali vrbovati,za info ili slično.Charlie mi je bio nadimak u Osijeku,kao u filmu Charlie i anđeli,jer sam bio nevidljiv za druge,osim za cure.onda je bilo pola sata 400,sat 800,ali 99 posto je bilo ono prvo.koga zanima,neka pita p0itanje za detalje,ne bojim se reći a znam i zašto.pozz
Kakve poslijedice imaju svodnici?
 
Kakve poslijedice imaju svodnici?
ha,ako ga ulove,jer ako one šute i kažu radim sama,dobije tu prekršajnu i može opet raditi sutra.normalno,policija pokušava zastrašiti,ali ako se ona drži svoga,mogu joj puvati.on dobije prvi put uvjet uvijek,a poslije,jbg...zato sam uveo pravilo,neka se plaća POSLIJE obavljenog posla,tu ne mogu ništa,osim bespla jebati.jedan od 1000 pobjegne,ali to onda ja plaćam,njoj.ma,krvav je to posao
 
pa naravno, neda mi se odgovarat na 150 poruka krkanskih. evo poslala sam ti poruku da vidim to pitanje 😂
vule mislim da samo laprda i nema nikakve konkretne dokaze nego eto dosadno covjeku u zivotu pa pretpostavlja da je to transic ili shemale sta li vec. Na pitanje kako zna to ne odgovara nista nego nabraja definicije sa interneta sta je trans a sta shemale. Admin bi trebao reagirati na ovakve postove gdje se sire dezinformacije bez ikakvog dokaza osim eto ja rekao ili rekla, posto se po postovima od vule87 ne konta jel musko ili zensko posto malo pise u muskom licu malo u zenskom.
 
vule mislim da samo laprda i nema nikakve konkretne dokaze nego eto dosadno covjeku u zivotu pa pretpostavlja da je to transic ili shemale sta li vec. Na pitanje kako zna to ne odgovara nista nego nabraja definicije sa interneta sta je trans a sta shemale. Admin bi trebao reagirati na ovakve postove gdje se sire dezinformacije bez ikakvog dokaza osim eto ja rekao ili rekla, posto se po postovima od vule87 ne konta jel musko ili zensko posto malo pise u muskom licu malo u zenskom.
Admine, block me 😂😂
 

Prilozi

  • C84E5019-0F20-4E90-A482-A1A630455388.jpeg
    C84E5019-0F20-4E90-A482-A1A630455388.jpeg
    48,3 KB · Pregleda: 175
Ljudi moji, kako stvari stoje jedino ona Belissima radi, jedino je totalno bed ući unutra i onda reći šta želiš. Kontam da je full neugodno. Za one koji ne znaju, Merceduša je toliko propala i toliko užasno izgleda, da sigurno to ne želite....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh