OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bez obzira što je trenutno jedina aktivna kod nas. Bez obzira što donja glava ide ko guske kroz maglu. Gornja glava je ta koja usmjeruje donju u pravom smjeru. Unazad mjesec dana sam se 3,4 puta okrenuo 'independet' ruskinjama/ukrajinkama i onoj sofia columbiana jer nijedna nije bila independet te također nisu ni slike odgovarale osobi uživo. Kad se zbroji omjer lažnih slika i bahatosti, laži, rijetko koja je vrijedna novaca i vremena. A imam i jedno i drugo. O usluzi da i ne govorim. Hajde ova je barem u startu napisala samo vrijeme i koliko zelenaša. Što se podrazumijeva da ne radi ni masažu. Jer nju nije ni nabrojala pod usluge. Tako da mislim da sam svoje završio s ege što se tiče Osijeka ubuduće. Imaš 2 sb kod nas, prva 21g druga 30 g. Danas stavile oglas. Vjerojatnost da je to dečkić koji 💦 na slike koje im se pošalju je velika. Jer nijedna ni druga ne uzvrate sliku. Tako da ako koja domaća čita ovu našu literaturu i stvarno je željna slavonskog mesa slobodno nek se javi.
Ajmo kontakti domaćih
 

Slucajno ako neko bude isao kod ove Amande, neka baci recenziju.

Meni napisala da je u Istarskoj ulici.
 
Trenutna ponuda je katastrofa...
Nadam se da nije povezano s ovim žicarošima što spuštaju cijene i ne dođu. Navodno se dosta cura žali na to za Osijek.
 

Nije moguce da niko jos nije bio kod ove Amande.

Nalazi se u Istraskoj ulici i voli travu 🌿

Do sada sam ja bio taj koji je testirao te nove bez recenzija, ajde sad neko drugi :D
 
Evo 2 nove na EGE.
Ako netko bude isao, neka baci recenziju. Ja nesto nisam zainteresiran. I Marinka i Mia su mi previše žgoljave ali ako je usluga top, javite da probam.
 
Kada pise Independent + Ruskinja/Ukrajinka/Poljakinja, znate u startu da je to agencija i da su sve slike na EGE-u fake.

Jos vam salju i na whatsapp fake slike i uvjeravaju vas da ce vas ta docekati.

Normalno da nece, doceka vas neka deseta...
 
Pozdrav momci!

Ja sam jučer bio kod Amande.. U Istarskoj je ulici, Istarska 18b.. zgrada na ćošku.. Dođeš pred vrata, javiš da si stigao i ona te pusti u zgradu..

Ukratko, ništa posebno.. Prvo tuširanje, onda je pušila jedno 15 minuta, potom sex, poze koje hoćeš.. Nije nešto posebno aktivna.

Ona jeste na slikama, ali su slike dosta dotjerane, puno je mršavija nego na slikama (možda je u međuvremenu smršavila) i lice joj je dosta pjegavo, ali se na slikama ne vidi.. Sise su silikon, ali lijep, i ima dosta nekanu kožu.. Sve u svemu kad se zbroji, neka ocjena 3/5. Može to puno puno bolje, i ne bih ponovo išao kod nje.
 
Pozdrav momci!

Ja sam jučer bio kod Amande.. U Istarskoj je ulici, Istarska 18b.. zgrada na ćošku.. Dođeš pred vrata, javiš da si stigao i ona te pusti u zgradu..

Ukratko, ništa posebno.. Prvo tuširanje, onda je pušila jedno 15 minuta, potom sex, poze koje hoćeš.. Nije nešto posebno aktivna.

Ona jeste na slikama, ali su slike dosta dotjerane, puno je mršavija nego na slikama (možda je u međuvremenu smršavila) i lice joj je dosta pjegavo, ali se na slikama ne vidi.. Sise su silikon, ali lijep, i ima dosta nekanu kožu.. Sve u svemu kad se zbroji, neka ocjena 3/5. Može to puno puno bolje, i ne bih ponovo išao kod nje.
Jel priča engleski barem?
 
Pozdrav momci!

Ja sam jučer bio kod Amande.. U Istarskoj je ulici, Istarska 18b.. zgrada na ćošku.. Dođeš pred vrata, javiš da si stigao i ona te pusti u zgradu..

Ukratko, ništa posebno.. Prvo tuširanje, onda je pušila jedno 15 minuta, potom sex, poze koje hoćeš.. Nije nešto posebno aktivna.

Ona jeste na slikama, ali su slike dosta dotjerane, puno je mršavija nego na slikama (možda je u međuvremenu smršavila) i lice joj je dosta pjegavo, ali se na slikama ne vidi.. Sise su silikon, ali lijep, i ima dosta nekanu kožu.. Sve u svemu kad se zbroji, neka ocjena 3/5. Može to puno puno bolje, i ne bih ponovo išao kod nje.
ah,preko puta mene u Istarskoj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh