OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel zanima nekog tranny u Os?
Šta, staviš periku i najlonke i odmah si tranny, ne nisi nego si i dalje promiskuitetni muškarac iliti peder.

Kad budeš izgledao kao Kim Wagner onda možeš reći da si tranny

 
pa gledajte, posto je to Osijek morate shvatiti da je moj trošak put i smjestaj. Svi tražite nekoga a kad vam se navede cijena se bunite. Tako da, mislim da od mog dolaska ništa jer se meni to ne isplati kao niti jednoj "malo boljoj" curi. Bile su strankinje Imali ste priliku pa opet previše, šta je najbolje od nas dobijete vise nego od strankinje i ne naplaćujemo "dodatke" Najbolje da dalje tražite ovako za nešto sitno starije i tjt.
Stan(smjestaj),hrana,placanje usluge,za te pare sto ti ovdje navodis ne vrijedis,a hvalis se,bilo bi u redu da te prvo upoznamo,koliko zapravo vrijedis…svaka koja je dosla je sama financirala od svojih klijenata,ja bi rekao da tebi fali kad si se vamo javila,da imas ne bi komentirala nista

moje razmisljanje,a mozda sam i ja retadiran,a kurve su pametne🤷‍♂️
 
Šta, staviš periku i najlonke i odmah si tranny, ne nisi nego si i dalje promiskuitetni muškarac iliti peder.

Kad budeš izgledao kao Kim Wagner onda možeš reći da si tranny

Istina, dok nisam ista ona, do tad ne mogu reci da sam tranny... a ti dok nisi isti Tom Selleck, ne mozes reci da si musko ;)
 
Stan(smjestaj),hrana,placanje usluge,za te pare sto ti ovdje navodis ne vrijedis,a hvalis se,bilo bi u redu da te prvo upoznamo,koliko zapravo vrijedis…svaka koja je dosla je sama financirala od svojih klijenata,ja bi rekao da tebi fali kad si se vamo javila,da imas ne bi komentirala nista

moje razmisljanje,a mozda sam i ja retadiran,a kurve su pametne🤷‍♂️
pa prvo hvala na vrijeđanju, drugo, navela sam da je moj trošak put i smjestaj a ne all inclusive, nigdje ne piše da mi netko mora dat putni trošak,smjestaj i hranu. Uredu ako tebi ne vrijedim, doći će ti neka koja vrijedi. sad barem ne moram potezat 300km, uživajte Osječani i svako dobro, bila je samo dobra namjera oko mog dolaska al sad se nadam da ćete imat sreće dalje u potrazi! pozz svima
 
pa prvo hvala na vrijeđanju, drugo, navela sam da je moj trošak put i smjestaj a ne all inclusive, nigdje ne piše da mi netko mora dat putni trošak,smjestaj i hranu. Uredu ako tebi ne vrijedim, doći će ti neka koja vrijedi. sad barem ne moram potezat 300km, uživajte Osječani i svako dobro, bila je samo dobra namjera oko mog dolaska al sad se nadam da ćete imat sreće dalje u potrazi! pozz svima
Ma pusti idiote ima vamo koji znaju šta valja
 
Stvarno sve sjebete ako vam nešta nedgovara onda jebeno šutite šta vi mislite za 200 300 kuna da vam dođe neka dobara koji kurac vrijeđati ako nemate para ne kužim a posljr ćete sati nema ništa jebeni moroni
 
pa prvo hvala na vrijeđanju, drugo, navela sam da je moj trošak put i smjestaj a ne all inclusive, nigdje ne piše da mi netko mora dat putni trošak,smjestaj i hranu. Uredu ako tebi ne vrijedim, doći će ti neka koja vrijedi. sad barem ne moram potezat 300km, uživajte Osječani i svako dobro, bila je samo dobra namjera oko mog dolaska al sad se nadam da ćete imat sreće dalje u potrazi! pozz svima
Sad je jos vrijedjanje,nek ti nemas dlake na jeziku a mi jos moramo sutit,kad se kaze sto ti ne pase jos je vrijedjanje
Ma u pravu si 😊
 
Stvarno sve sjebete ako vam nešta nedgovara onda jebeno šutite šta vi mislite za 200 300 kuna da vam dođe neka dobara koji kurac vrijeđati ako nemate para ne kužim a posljr ćete sati nema ništa jebeni moroni
Ja nisam zainteresiran za nju,a vi ju branite ker nemate sta jebat,stvarno vam mozak ne radi
Pa dovedi ju,vidis da trazi stan,ajde rijesi stan da je drugi karaju
E kad to napravis,ja ti care skidam kapu
 
Ja nisam zainteresiran za nju,a vi ju branite ker nemate sta jebat,stvarno vam mozak ne radi
Pa dovedi ju,vidis da trazi stan,ajde rijesi stan da je drugi karaju
E kad to napravis,ja ti care skidam kapu
ne treba meni rješavat stan nit ga tražim, znam upalit booking ili airbnb i iznajmit hotel ili apartman.
Bas prekrasan rječnik, fin i kulturan čovjek , pravi "muškarac" nema šta..
Laku noć
 
Opće ne kužim to vrijeđanje k p
Sprdanje ako cure bude htjela doći ima pametnih ljudi koji znaju šta valja dosta sprdnje i vrađanje
 
Stvarno ne znam gdje sam ja nju tu vrijedjao
Posto cijenjeni kolega Gazda zna sta je dobro,lijepo ce ugostit tebe i ostalu ekipu koji budes dogovorila

I posto te brani,mislim da je zasluzio pola sata za dzabe
😊
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh