OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

pa gledajte, posto je to Osijek morate shvatiti da je moj trošak put i smjestaj. Svi tražite nekoga a kad vam se navede cijena se bunite. Tako da, mislim da od mog dolaska ništa jer se meni to ne isplati kao niti jednoj "malo boljoj" curi. Bile su strankinje Imali ste priliku pa opet previše, šta je najbolje od nas dobijete vise nego od strankinje i ne naplaćujemo "dodatke" Najbolje da dalje tražite ovako za nešto sitno starije i tjt.
 
pa gledajte, posto je to Osijek morate shvatiti da je moj trošak put i smjestaj. Svi tražite nekoga a kad vam se navede cijena se bunite. Tako da, mislim da od mog dolaska ništa jer se meni to ne isplati kao niti jednoj "malo boljoj" curi. Bile su strankinje Imali ste priliku pa opet previše, šta je najbolje od nas dobijete vise nego od strankinje i ne naplaćujemo "dodatke" Najbolje da dalje tražite ovako za nešto sitno starije i tjt.
Ja mislim da si lažnjak od samog početka napadač i pričaš neku priču koja ne stoji
 
To je ona djevojaka koju je govorio onaj frajer dečki, iskreno ovo što je napisala po mene vrijedi ako ocete nešta dobro eto iskreno ,a i djevojka je prava što se tiče slika
 
Ovi su naj bolji lupe ime i sakriju se

Lupe?
Sakriju se? Tko se sakrio?

Malo te pucaju teorije zavjere?

Ne, nije zavjera. I ne, ne znam nista konkretno. Ali cuo sam da ima jedna zgodna maserka Petra (plavusa). Radi u nekom stanu, ima obrt ili firmu.

Bile su neke blage naznake da se moze nesto vise, i to je sve.

Ako ne znas nista, zasto se javljas? Pitanje u mom prvom postu je bilo jasno!!!
 
Nemam. Znam prezime, ali necu ga navoditi niti javno niti u porukama (ne saljite mi!). Ne zelim nikoga dovoditi u neugodnu situaciju zbog moguce dezinformacije koju sam cuo!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh