OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel stvarno u Os?
Piše u recenziji 2000kn 1h...
 
Prijatelju pozdrav
Pa jel još ima da neko nasikeda na ovo Nije mi jasno samo cilj toga
Nemam pojma. Purgeri uredno karaju te brazilke...

Njima samo treba da shvate koliko u Os ima posla pa će dolaziti. Manja mjesta po Dalmaciji van sezone sigurno nemaju veću potražnju od Os ili bolje reći cijele Slavonije

Mislim da previše traži, a i netko iz Zg bi trebao potvrditi jel ženska približno takva, jer je photoshop očit
 
A vidi kod juih je legalno imas stranice oreko kojih dog. Videki lanxok se zove, znam pricat Mađ. Oa nazovem i dog. Ako se javi, moras uvijek reci s koje stranice si ju nasao i oitati sta sve moze i nemoze, sta se placa itd.
Pozdrav Brko
Ne trebamo se mi ovdje baviti s Mađarima ima tu stranici o njima tu bi trebali jedan drugome da pomognemo oko situacije u Osijeku i okolici u mađu idu ljudi ciljano i koji poznaju tamošnje prilike jezik mađarski engleski njemački ako ne možete proć vrlo loše jer ima svega da vratimo se na obž sigurno ima komada pojedinci čuvaju i ne bi podijelilis nikim
 
Pozdrav Brko
Ne trebamo se mi ovdje baviti s Mađarima ima tu stranici o njima tu bi trebali jedan drugome da pomognemo oko situacije u Osijeku i okolici u mađu idu ljudi ciljano i koji poznaju tamošnje prilike jezik mađarski engleski njemački ako ne možete proć vrlo loše jer ima svega da vratimo se na obž sigurno ima komada pojedinci čuvaju i ne bi podijelilis nikim
Ma jasno, to je bio moj odg. Također sam već neko vrijeme i potrazi za lokalnim, ali nema tu kod ns da tako lako nađeš, oglasi su prvare traže bonove, a pravilo je da nikad ne placas unaprijed.
 
Slike s oglasa pripadaju jednoj mlađahnoj curi iz osijeka. L.K. Ali ona nema 29 nego koju godinu manje. Tako da prevara plus uzimanje tuđih slika, podataka...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh