OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakvo tijelo ima?

poznata kao Zeljka Ustasica , Zeljka Mercedes

kasne 40te , naglo se udebljala 10-15kg , iskvarcana , crna kosa , sise losa 3, ima stomacic
prije 4-5god je bila top , vrijeme ju ubilo istrosila se , akcija kako joj se svidis , to je sama rekla
dogovor lagan , moze kod nje u autu moze stan sve se da dogovoriti
po dogovoru dolazi u tvoj mjesto VK , VU , DJ , ona je iz OS
400 papirnatih sex lizing pusing i sve sto joj predlozite, nemojte se stiditi

pricom zna ubiti nekada da ti dode da se objesis hahaha
znaci cim udes u auto sto prije na akciju, dok se nije raspricala
 
poznata kao Zeljka Ustasica , Zeljka Mercedes

kasne 40te , naglo se udebljala 10-15kg , iskvarcana , crna kosa , sise losa 3, ima stomacic
prije 4-5god je bila top , vrijeme ju ubilo istrosila se , akcija kako joj se svidis , to je sama rekla
dogovor lagan , moze kod nje u autu moze stan sve se da dogovoriti
po dogovoru dolazi u tvoj mjesto VK , VU , DJ , ona je iz OS
400 papirnatih sex lizing pusing i sve sto joj predlozite, nemojte se stiditi

pricom zna ubiti nekada da ti dode da se objesis hahaha
znaci cim udes u auto sto prije na akciju, dok se nije raspricala
Upravo tako kako si opisao!
 
Patricija Jelic
Preko instagrama dogovori. Plavusa, silikoni. Po meni nista posebno. Skupa
Anamarija Čepo
Skupa i uvijek nešto filozofira kad dođe. Dolazi u paru s jednom prijateljicom i uvijek nešto izvedu kao da se posvađaju i samo odu.
 
Javio sam se porukom na ovaj broj
095 829 3708
Odgovorila je,mail joj ide nesta maricabezgacica,takodjer i skype

Ovako,ponuda je da salje slike,video klipove za pare,mislim da su cijene od 150-200 kn ili simpa bon,ne sjecam se najbolje,obrisao sam poruku pa pisem sto mi ostalo u sjecanju

I kao s vremenom ako se sve pokaze fer dolazi odnos. I kaze da je bolja od Karimovicke 😄

Moje misljenje,bacat pare za slike i videa, a sto se tice sexa mozda ne bi ni doslo,ne isplati se
 
Javio sam se porukom na ovaj broj
095 829 3708
Odgovorila je,mail joj ide nesta maricabezgacica,takodjer i skype

Ovako,ponuda je da salje slike,video klipove za pare,mislim da su cijene od 150-200 kn ili simpa bon,ne sjecam se najbolje,obrisao sam poruku pa pisem sto mi ostalo u sjecanju

I kao s vremenom ako se sve pokaze fer dolazi odnos. I kaze da je bolja od Karimovicke 😄

Moje misljenje,bacat pare za slike i videa, a sto se tice sexa mozda ne bi ni doslo,ne isplati se
prevara brate, ne nasjedaj na bonove...
 
Pozdrav svima,

Da li ima neko saznanja o damama nocu u Osijeku ili okolici.
Ako nije problem podjeliti broj.
Jer ovo je katastrofa više.
 
Pa jel ima negdje broj na koji se moze kontaktirati doticne dame. Moze na privatnu poruku. Pa da okusam srecu hocu li ih dobiti.
 
0924099572
Ines sa sms oglasnika - ima paprene cijene, slika djeluje kao fake i trazi pola preko aircasha prije i pola poslije.

Reko ajde da ju probam dobit na foru i nek mi fotkom ili videom sa potpisom potvrdi da je ona i dat cu joj neku lovu i onda cemo se nac tak da je oristala i potvrdit ce lokaciju da je iz Osijeka nekom fotkom gdje zelim vidit vrijeme slikanja iz galerije tak da ak uspije imamo nesto haha
 
Pokušavam neko vrijeme nagovoriti neke da dođu u Osijek da je pustinja i da neće imati konkurenciju.
Ali slabo mi ide misle da ovdje nema ljudi očito ili da nema para.
 
Pokušavam neko vrijeme nagovoriti neke da dođu u Osijek da je pustinja i da neće imati konkurenciju.
Ali slabo mi ide misle da ovdje nema ljudi očito ili da nema para.
poslao sam joj sliku sa 2000milje i rekao kad bi nazvala na video i sve to dokazala dao bi ti sve i ona kao stvarno, i kao moze zvat ce i sve pa me zato bas zanima ishod haha, zivi bili pa vidili
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh