OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Javio sa na whatsapp, odgovorila mi je, bonovi, aircash, znaci dovidjenja
Ovo više nema smisla neznam da iko pada na ove bonove i budaleeštine kako im ne dosadi pim m
Ovako sa 4 različita br pošaljem poruku preko watsap jednom govnetu od njih i kažem da sam u Đakovu pristaje za druženje u Osijeku jednom u Sisku pristaje jednom u Split u pristaje pa Reko sad Pribislavec ma zamisli i tu jei svaki put bon aircach jebote ko da ju helikopter voza da sve se odigralo u petnaest minuta pa sad vidi ko koga bi ovdje
 
Pa ni jedna neće u os doći kad ima kreten koji objave ime prezime oib i sve o osobi ana je mislila doći i onaj retard objavi osobne podatke
 
Pa ni jedna neće u os doći kad ima kreten koji objave ime prezime oib i sve o osobi ana je mislila doći i onaj retard objavi osobne podatke
Neznam valjda dođe da majmun otkriva
Ali i ona se najavila bombastičnio
Meni je pun kufer ovoga svega sve više u pm da nema u Osijeku i okolici normalno diskretno z oveš platiš prasneš i ajd bok ovo davljenje i prenemaganje više u pm
 
Bio sad kod Sophie, sat 1200 kn, pola sata 900kn
Dogovor lagan, cura sa slika, ima viska kila, ali meni osobno ne smeta. Jako lijepa
Pusenje pocela s kondomom, pa u sred skinila i nastavila bez. Akcija odlicna 9/10. Kad sam svrsio skinila kondom i nastavila pusit i stavila opet kondom i sjela i odma akcija opet. Kad smo zavrsili rekla je da je morala odma drugu rundu jer je morala svrsit i navodno je svrsila.
Sve u svemu zadovoljan otiso.
Sveukupna ocjena 9/10
 
Plus 99 posto sam siguran da su slike ukradene od jedne osobe iz Osijeka, ako nekog zanima od koje nek se javi u privatnu poruku. Da ne objavljujem ime.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh