OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ekipa, pratim forum već neko vrijeme, ali sad sam se odlučio registrirati.

Ima li tko u Osijeku ili okolici Kamagre ili slične supstance za prodaju? Može i box?
 
Dogovorio Manu (250 keksiju 1h + anal),

Kad sam došao, nije se javljala. To ne volim jer nisam iz Osijeka. Nisam se ni cijenkao, niti komplicirao oko dogovora. Pošaljem da se javi kad je spremna i otišao u kafić. Znam da su često jebade oko ulaska, ajde strpljiv sam... 15:30 i dalje ništa.

Kontaktiram Valentinu (inače nju nisam uzeo jer ne nudi anal), javila se brzo.

Kaže može odmah, buduci da je blizu otišao pješke. Cura simpa, jako lijepa i njegovana 😍. Mislim da se s njom dogovara (180 dijabola 1h). Oral bez, al mi je napomenula da ovisi o higjeni. Reko OK, presretan sam bio što sam tako lako i brzo našao zamjenu. Super je i što malo zna engleskog. Jedini minus - ne radi klima. Borba je bila za svršiti, ali uspio sam nakon malo više od pola termina. Nije mi padalo na pamet ponavljati, jedva sam i ovo izvukao po ovakvom vremenu 😂. Nakon toga malo pričali i zajebavali se. Uglavnom Valentina je najnormalnije i naj GFE iskustvo što sam imao sa eskortom (nisam ih imao puno doduše), samim time i najbolje.

Telefonista od Manu se javi nakon 1h i kvarat skoro. Nudi popust od 20€. Zahvalio se i reko možda drugi puta. Ne sumnjam da je super Manu, al ne dajem 2. priliku zbog ovakvih situacija. Inače cura je legit i hvaljena od drugih, samo eto, nije uspio dogovor
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh