OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Gdje si ti zaključio da se taj shemale udara bez kabanice? :ROFLMAO:

Piše ti DT bez condoma i da za analni nema ristrikcija za velike kurčine :ROFLMAO:

Ne vjerujem da se ikoja ili IKOJI udara bez kondoma
Pitao cisto iz radoznalosti i kaze bez kabanice i pusi i udara se..reko sta je sa zdravljem kaze pije Prep-ove i da je zdrava no nebih riskirao
 
Pozdrav ekipa, evo recenzije za ovu navedenu, dogovor lak i brz! 100 € za 20 min možda bi išlo i niže ali u zadnji tren sam dogovarao. Otvorila mala u nekoj kratkoj vestici, na prvi pogled dobra, došli gore , plahta prljava, glazbica , ventilator, lagano skidanje, sise pune ožiljaka, odma navlaci kabanicu i pušenje 4/10, drka ga, popela se na njega, žali se da je velik ( prosječan sam) drobi na španjolskom nešto , nezainteresirana, skužio da je lagano procurila, neda se dirat,ljubit, neda dogi, znaci katastrofa , bolje da sam doma izdrko ! Eto bećari !
 

Skroz mala, tko voli sitnije cure. Lijepa, zgodna, lijep osmijeh, malo na trenutke pogleda na mobitel.
Super puši, jebeno ga jaše.
Uspio dogovoriti za 100 eura 30 minuta, pušila s kabanicom, meni totalno svejedno opet bilo top.

Inače dijeli smještaj s Angel, plavom curom kod koje sam već bio. Kad sam ju vidio ova me odmah oterala u sobu, a i nisam nosio dodatan keš da nešto izmudrujem.

Ovdje je još tjedan dana navodno.

Iduće probati ovu crnku što se pojavila.
 
Pozdrav ekipa, evo recenzije za ovu navedenu, dogovor lak i brz! 100 € za 20 min možda bi išlo i niže ali u zadnji tren sam dogovarao. Otvorila mala u nekoj kratkoj vestici, na prvi pogled dobra, došli gore , plahta prljava, glazbica , ventilator, lagano skidanje, sise pune ožiljaka, odma navlaci kabanicu i pušenje 4/10, drka ga, popela se na njega, žali se da je velik ( prosječan sam) drobi na španjolskom nešto , nezainteresirana, skužio da je lagano procurila, neda se dirat,ljubit, neda dogi, znaci katastrofa , bolje da sam doma izdrko ! Eto bećari !
Ja bio kod cimerice upravo. Dobro pa nosim svoj ručnik hahaha
 

Skroz mala, tko voli sitnije cure. Lijepa, zgodna, lijep osmijeh, malo na trenutke pogleda na mobitel.
Super puši, jebeno ga jaše.
Uspio dogovoriti za 100 eura 30 minuta, pušila s kabanicom, meni totalno svejedno opet bilo top.

Inače dijeli smještaj s Angel, plavom curom kod koje sam već bio. Kad sam ju vidio ova me odmah oterala u sobu, a i nisam nosio dodatan keš da nešto izmudrujem.

Ovdje je još tjedan dana navodno.

Iduće probati ovu crnku što se pojavila.
Aj molim te kad probas ovu crnkinju,jel mozes napisati recenzije poslije druzenja s njom,hvala :)
 
Dečki ova je bila u Osijeku već ajmo ju nagovoriti da dođe opet..javi te joj se i pitajte hoće doci u Osijek….
 

Ova je sad u Osijeku. Trans
 

Ova je sad u Osijeku. Trans
Zeznuta je ova(j), daje bez kondoma, uvjerava da je zdrava.
Nadam se da ćemo svi ovo zaobići.
Evo joj profil na TS dating

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh