OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel bio netko s ovom malom? Mislim da sam procito prije par mjeseci da sam legne i nis ne radi, al ne mogu nac te komentare za nju po ovim imenom.. Inace cura izgleda odlicno dobro, steta ak je to istina
 

Pozitivno iskustvo, jebeno tijelo ima, popunjenije već na slikama. U licu više kao na jednoj slici gdje nije našminkana. Jaše kao divlja 😁
Meni malo vuce na musko na ovim slikama gdje je nasminkana, ali valjda nije... 😁
 
U redu, onda nek se one nadaju da će dobiti više! Broj hebača je više-manje isti, također i masa novca kojom raspolažu, a realna brojka bi za Osijek trebal biti oko 10 djevojaka. Tako da ovih 20 nek se "kolju" za mušterije...hoće li to raditi doslovno, ili spuštanjem cijena? Ti zaključi. 🤗

Treba ih sve rusit na 200e pa nek to bude limit koji mogu dobit u Os za sat vremena... u protivnom cijena uskoro ide na 300e!
 

Jel bio netko s ovom malom? Mislim da sam procito prije par mjeseci da sam legne i nis ne radi, al ne mogu nac te komentare za nju po ovim imenom.. Inace cura izgleda odlicno dobro, steta ak je to istina

pretrazi po broju 543363 ima nekoliko komentara
 

Jel bio netko s ovom malom? Mislim da sam procito prije par mjeseci da sam legne i nis ne radi, al ne mogu nac te komentare za nju po ovim imenom.. Inace cura izgleda odlicno dobro, steta ak je to istina
Ja sam ti bio s njom i ostavio sam par komentara... Ali ajde ponovicu... Mala je top, prelsatka... Zgocusca, mala guza, ali i male sise, skoro da ih i nema... Usluga bezveze, pusenje koma...
 

Kakve su ove shemale? Jel bio tko? Vidim da ova udara bez kabanice jesu zdrave? I jel preporuca tko?
 

Kakve su ove shemale? Jel bio tko? Vidim da ova udara bez kabanice jesu zdrave? I jel preporuca tko?
Gdje si ti zaključio da se taj shemale udara bez kabanice? :ROFLMAO:

Piše ti DT bez condoma i da za analni nema ristrikcija za velike kurčine :ROFLMAO:

Ne vjerujem da se ikoja ili IKOJI udara bez kondoma
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh