OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ma tu je mozda 2 zenske i to je to...i dalje ne kuzim sta rade sa tim profilima i cemu to
Da izgleda da ima veci izbor, lagana prevara, nista novo u ovom poslu.ista stvar u Mađarskoj, dosta ciganki i one sto ne lice na sebe kad vidis uzivo, pa kad dodjes na vrata, lijepo pozdravis i ajd bok. Makar dosta njih ce ti biti, a jbg sad kad sam vec presao toliko, pa da barem nesto pojebem... Nemogu ti ni opisati koliko sam puta bio do Pechua, pa dok sam bio tamo, dosao, vidim ja na sta ona lici, izvadim mobitel, pogledam sliku, pokazem njoj, kaze ona to sam ja, ja njoj kazem, aha, ajd bok, pa zovi drugu il trecu, kako kad.
 

Bio sam kod ove Ruskinje danas, kaze da ostaje do kraja tjedna.

Dubrovacka ulica.

Uglavnom to je ona sa slika, jos bolja uzivo - ugodno sam se iznenadio jer sam mislio da ce me ko zna sta docekati.

Engleski je sasvim OK.

Prirodne manje grudi, veca guza(po slikama sam mislio da cu se razocarati, tu sam se isto pozitivno iznenadio), sva prirodna.

Pusenje ide bez, 69, sve poze...pusenje mi je bilo super a seks solidan ali nista specijalno.

Uspio sam svrsiti 2x u sat vremena, tako da se ne mogu zaliti.

Umjesto 250e, dogovorio sam se za 200e i sveukupan dojam je 7/10

Par negatvnih stvari:

1.) Pripazite na komunikaciju sa agencijom na Whatsapp-u jer meni nisu rekli da je promijenila apartman i adresu & kao budala sam otisao na lokaciju sto su mi rekli 2 dana. Na kraju su shvatili da sam na pogresnoj lokaciji pa mi kasnije poslali novu adresu. Prije polaska, trazite da jos jednom potvrde adresu.

2.) Imala jedno 8 muskih sampona i skoro svi bili prazni, znaci da ima bas dosta posla u Osijeku(bar mi je tako rekla).

3.) Malo je hladna & na pocetku je dosta drkala na mobitelu.

4.) Dao sam joj 1500kn za sat vremena, nakon 45 minuta kaze vrijeme gotovo...kazem platio sam za sat vremena, tako sam se dogovorio sa agencijom...nakon toga vise nista nije rekla. Onda mi kasnije pokazala da po nekom tecaju 1500kn je 199 eura i nesto jos centi pa sam joj dao nakon jos 50kn. :D
---

Ako moram odvojiti izgled i uslugu/ponasanje:

Izgled: Jaka OSMICA (8/10)
Usluga/Ponasanje: Jaka SESTICA (6/10)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh