OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nažalost nije , Ovi svi oglasi gdje je cijena 2000 ili 300 su Jedna te ista osoba -
Oglasi 5-6 oglasa a samo jedna osoba i iskreno Ne vrijedi te novca , ja se upecao jedanput ...ovo joj je već 3-4 put da to radi i dolazi u Osijek :(
de molim te kako si se na to upecao...cim vidim dodatna usluga 500 eu nema potrebe to vise ni gledati
 

jel zna netko sta o ovoj...vec je dugo u os
 

jel zna netko sta o ovoj...vec je dugo u os
Meni nikada nije odgovorila na poruke od kada se pojavila (više od mjesec dana). Poslao sam dvije/tri...
Pogledajte ispod imena što piše. A piše:
Last seen online: 13.6.2022.
Ona ode, prošli mjesec.
Savjet. Pratite ZG. Tu slete pa počnu. A kad žena dođe u Osijek...
 
Nažalost nije , Ovi svi oglasi gdje je cijena 2000 ili 300 su Jedna te ista osoba -
Oglasi 5-6 oglasa a samo jedna osoba i iskreno Ne vrijedi te novca , ja se upecao jedanput ...ovo joj je već 3-4 put da to radi i dolazi u Osijek :(
Kako upratiš? Osim po cifri da su iz istočne Europe?

Ja sam jednoj u Zg rekao da dođe u Osijek, grad od 100k, solidna potražnja ponuda nikakva...

Sad koliko me razumila :D
 
Daj molim vas jeli mi može itko reči kako doči do merceduše ili ako bi netko htjeo dati broj?? Unaprjed vam hvala!😀
 
Zvao je Bellisimu, prvo me pitala tko sam i za preporuku, clanarina je 1000kn, kad sam je pitao za rucni zavrsetak, rekla mi da je ima 60g i da ne radi to
 
Jel netko stvarno bio kod Bellisime. Jel se isplati ta članarina ili ne. Kontam da za tih 1000kn godišnje plus masaže mora pušit bogovski
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh