OnlyFans djevojke

Ma uzas lik ne moze jebat duze od 10min puno sam i reko hahahahaha vjv ima deal 50-50 s curama pa pristaju na tom fanslyu il klo se vec zove jer ovako da ti das crystal npr jednom 500-1000e za snimljen video ti su zene pohlepna govna smrdljiva to je njima malo tako da je tu deal puno veci a dobro svima.
 
Ma uzas lik ne moze jebat duze od 10min puno sam i reko hahahahaha vjv ima deal 50-50 s curama pa pristaju na tom fanslyu il klo se vec zove jer ovako da ti das crystal npr jednom 500-1000e za snimljen video ti su zene pohlepna govna smrdljiva to je njima malo tako da je tu deal puno veci a dobro svima.
Protiv lika se vodi postupak…tako da prijavljen je policiji. Umjesana je i krim policija i soa. Trazi se i uskoro ce biti uhvacen
 
Ako koga zanima Balkan fun decko ima zabranu prilaska curi bilo koji kontakt mreže SMS zabrana prilaska na neznam koliko metara i krivicna prijava podnesena provjerene informacije vidio sam i rjesenje eto
 
Meni samo nije jasna jedna stvar...

Zasto te cure uvijek idu s kretenima?? Ali ono fakat, snimaju ofans s debilcinama, tetoviranim balvanima ili malokuratim. Izlaze s istim takvima. I biraju stalno isto takve.

Na seekingu ista prica, drame li ga drame, i onda zavrse s totalnim luzerima. Nije mad rant nego razocaranje.... nemogu vise opisat koliko puta sam bio takav gentlman, ponudio vise nego sto treba i zasluzuju (500e+), fino se odnosio prema njima, docekao cist, razvijen i lijepo obucen i opet one glumataju i drame, kasne po sat vremena, nece radit odjednom ono kaj smo rekli da je ok, ostaju krace... a onda gle cuda, javljaju se kasniie da bi se opet vidjeli..... onako ne jebote necemo se vidjet jer ne postujete mene i ono kaj nudim.
Ocito im ovakvi klipani vise odgovaraju koji je jebu ispred kamere i zavlace za nos.

Ne bi nista rekao da sam neprivlacan ili nes ali nevjerojatno skoro sve razocaraju, nebitno koja naciojalnost. Da ovoj melani ili kome vec das 500e za 2 h ili 1000 za vikend putovanje recimo u veneciju ili 3 tjedna placeno putovanje u neku luksuznu destianciju
opet bi nasle nacin da to razjebu i ne uzmu ali zato ovakvog jadnog lika uzimaju... i druze se s njim!! Ne razumijem, sta im ne bi bilo bolje u privatnosti se jebat s nekim bez drame nego bolje ovako... eto neka mi netko to objasni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh