OnlyFans djevojke

ja gledam lajv njezin skoro svaki dan i bude okon 500-600 ljudi i bila je A liga na starom tiktoku, ovo je najvj novi al i tu ce brzo se probudit jer izbacuje sise 💦
De ne sramoti se vise sa svojom samopromocijom.sinoc sam bas pratio live,konstantno od 7-10 ljudi prati live.ruzna si ko noc,zicas te giftove bolje se uhvati tacne i zaradi novce ovako neces ni za uloske zaradit.tko ce te platit da te gleda kako zicas pare
 
pa sad ih ima previse i sad jedna nova kad dode nije to nista vise specijalno sve bi one htjele zaradit ali to nije tako lako podic popularnost to sto si zensko ne znaci nista kad nisi popularna nema tu para onda reklamiraj se podigni si tiktok uplati reklamu a ne ovako za dzabe i jos tu lazu za tebe ili ti sama lazes da te prati 500 ljudi na live
 
One nit su popularne nit ce bit teski self-promotion
nez ja pratim samo mlađe, ove matore su ruzne i jeftine. Rađe mi dat malo vise i gledat ciste nove amaterske cure nego ove debilke, Anja baraci je najpopularnija mlađa cura koja radi OF trenutno u hrv, sa njom Patricija (trixiee) pa i Eliza, Anja i Patricija rade kao i hostese i plesacice u ZGu, Obje 05/04 godiste ako se ne varam.
 
pa sad ih ima previse i sad jedna nova kad dode nije to nista vise specijalno sve bi one htjele zaradit ali to nije tako lako podic popularnost to sto si zensko ne znaci nista kad nisi popularna nema tu para onda reklamiraj se podigni si tiktok uplati reklamu a ne ovako za dzabe i jos tu lazu za tebe ili ti sama lazes da te prati 500 ljudi na live
mada mi nesto govori da si i ti mator brate pa mzd ne kontas zasto mi mlađi volimo mlađe jebiga 🤣 Ne volim da gledam staru picku to mogu i kod babe svoje , I anja i Eliza uzimaju od 6-10k mj sigurno jer su popularne na drustvenim mrezama
 
de ne lupaj gluposti nikad niko cuo za tu Elizu i ovo je teski self promotion nije nikog briga za Elizu dzabe ti spammas s njom kad nikog ne zanima


 
jedinu curu pored njih znam Habibi i princezu psiho koje su obje matore i preko 30 god, Fujcina zesca , to nije jebao samo onaj koji nije lijepo pitao. Malo checkoutaj i mlađe cure pa ti se mozda svide 🤷‍♂️
 
de ne lupaj gluposti nikad niko cuo za tu Elizu i ovo je teski self promotion nije nikog briga za Elizu dzabe ti spammas s njom kad nikog ne zanima


sve tri cure su tu tek od ove godine nitko ti nije kriv sto ne znas sta valja , ajde stari idi drkaj na babe. Sportski POZDRAV 🙋
 
Ima li ko štaod ove?
 
Makacakaraka98...Preporuka za devojku, stvarno je savršena. Radi video pozive, redovno se javlja i šalje materijal. Jako korektna. Preporuka od sveg srca
 
nez ja pratim samo mlađe, ove matore su ruzne i jeftine. Rađe mi dat malo vise i gledat ciste nove amaterske cure nego ove debilke, Anja baraci je najpopularnija mlađa cura koja radi OF trenutno u hrv, sa njom Patricija (trixiee) pa i Eliza, Anja i Patricija rade kao i hostese i plesacice u ZGu, Obje 05/04 godiste ako se ne varam.
Ajde kad ju već toliko hvališ stavi ovdje barem jedan od tih videa koje si kupio za 30-40$ pa da vidimo jel stvarno vrijedi ili ne. Ako nećeš onda odjebi u skokovima s tim reklamiranjem
 
ne znam kome si ti bio pretplacen al ja nisam imao takvo iskustvo, Kupio sam par videa bas di se jebe i to zamuceno bude i u tom videu logika to je isjecak cijelog videa i naravno da je ona , vidim po tetovazama a i opcenito tijelu i faci koja se vidi u dosta videa , ovisi sta trazis da kupis ja uvijek kupujem s facom i di se vide tetovaze, a to ak si ti siromasan i nemas 30-40$ dat curi od 18 god za video di se jebe, Ond jbg, Lajvove likusa radi redovno i logika da se mora tipat svi tipaju po malo jer da radi sve za besplatno gdje je tu zarada debilcino 🤣
daj odjebi kurvetino, ti si siromašna u glavi! i onaj drugi 369 profil je tvoj!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh