OnlyFans djevojke

https://onlyfans.com/ellizaa
Top mala i mlada, cjena sajta povoljna, svaka preporuka, skoro svaku vecer se jebe na lajvu, odlicna za izdrkat, radi i uzivo sa “ VIP kupcima “
Ova ženska je prevara, žica pare ništa ne daje, ima par videa obicnog sexa kojeg naplaćuje po 40-50 eura i slicno, kako bi navukla ekipu objavljuje cenzurirane videe koji su zamuceni na kojima i nije ona. Lajvovi traju 10 minuta a na njima cijelo vrijeme žica tipujte tipujte i onda ugasi lajv. Moja preporuka zaobići ju. Ove postove promocije piše ili ona sama, ili njen dečko ili neki mentalni gimnastičari koji nisu baš pri sebi ako troše tolke novce na loš materijal.
 
Ova ženska je prevara, žica pare ništa ne daje, ima par videa obicnog sexa kojeg naplaćuje po 40-50 eura i slicno, kako bi navukla ekipu objavljuje cenzurirane videe koji su zamuceni na kojima i nije ona. Lajvovi traju 10 minuta a na njima cijelo vrijeme žica tipujte tipujte i onda ugasi lajv. Moja preporuka zaobići ju. Ove postove promocije piše ili ona sama, ili njen dečko ili neki mentalni gimnastičari koji nisu baš pri sebi ako troše tolke novce na loš materijal.
ne znam kome si ti bio pretplacen al ja nisam imao takvo iskustvo, Kupio sam par videa bas di se jebe i to zamuceno bude i u tom videu logika to je isjecak cijelog videa i naravno da je ona , vidim po tetovazama a i opcenito tijelu i faci koja se vidi u dosta videa , ovisi sta trazis da kupis ja uvijek kupujem s facom i di se vide tetovaze, a to ak si ti siromasan i nemas 30-40$ dat curi od 18 god za video di se jebe, Ond jbg, Lajvove likusa radi redovno i logika da se mora tipat svi tipaju po malo jer da radi sve za besplatno gdje je tu zarada debilcino 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh