OnlyFans djevojke

Evo jos od one s balkan fun

 
Tocno mi dode da snimam za only fans haha kurvi ima ima i budala koji ce davat 25 dolara i preplatit se. Danas za 200 eura jebes kaj os i snimat mozes vecinu cura
 
Tocno mi dode da snimam za only fans haha kurvi ima ima i budala koji ce davat 25 dolara i preplatit se. Danas za 200 eura jebes kaj os i snimat mozes vecinu cura
Ma otvori. Tebi daju džabe pičke jer si najveći dasa i boksački prvak. Najveći si i jebač. Marko ima foru da jebe 1 žensku u 5 filmova a ženska u svakom filmu ima drugo ime. Ti jebi tu 1 Romkinju koja ti se sviđa a mijenjaj svoja imena u svakom filmu. Barca jebe Romkinju. Tonkovic jebe Romkinju itd.
Evo i trguješ sam sa sobom na profilima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Nisam siguran jel namjerno ili si toliko glup da si zaboravio da si to ti hahahahaha
 
Ma otvori. Tebi daju džabe pičke jer si najveći dasa i boksački prvak. Najveći si i jebač. Marko ima foru da jebe 1 žensku u 5 filmova a ženska u svakom filmu ima drugo ime. Ti jebi tu 1 Romkinju koja ti se sviđa a mijenjaj svoja imena u svakom filmu. Barca jebe Romkinju. Tonkovic jebe Romkinju itd.
Evo i trguješ sam sa sobom na profilima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Nisam siguran jel namjerno ili si toliko glup da si zaboravio da si to ti hahahahaha
Prvo kad krenem snimat cu kako ti mamu jebem u picku i dupe i sestru a ti plati 25 dolara da to gledas haha lepi moj lepi,,
 
Kako bi od ovog laznog petrovic petar sto stavil izjebal mamu i sestru znam da su kurve al volim ja kurve sta cete ljudi moji.đ
 
Ženska je toliko ružna da ne samo da mi se spusti kurac, nego mi se i želudac okrene i proklinjem dan kad sam progledao. Kao i ova Bojanićka... tražeći po internetu njezine materijale sam uspio zaključiti i da je kao čovjek teško smeće (postala).

Ovo je manje više sve što sam uspio naći od nje.

Bilo je još s onom ogavnom vješticom ali to mi je bilo previše. Ovo sam ispunio nekima želju da pretražim TB i sad se držim dalje kvalitetnijih kurvi.
 
Kako bi od ovog laznog petrovic petar sto stavil izjebal mamu i sestru znam da su kurve al volim ja kurve sta cete ljudi moji.đ
Halo dobar dan, jesam dobio Admina?

E, čujte imamo problem. Ima jedan luđak na forumu sa 3 profila...samo piše gluposti bez točke i zareza i vrijeđa ljude. Mora čovjek odgonetnuti uvijek što je uopće htio reći i samo prosi okolo materijale.

Ma da 3 profila ima! Umislio je da je Neymar, trener Barcelone i Tonči Huljić pa se nazvao Tonković da ne bi bio kažnjen za lažno predstavljanje. Svađa se sam sa sobom i trguje videima koje nema, zatrpava temu sranjima i vrlo neukusne uvrede stalno piše.

Pobrinut ćete se za njega? Super hvala, takve budaletine nam ne trebaju.
 
Meni je dobra,nova je malo sam tipkao sa njom ok je cura..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh