OnlyFans djevojke

Evo jos od one s balkan fun

 
Tocno mi dode da snimam za only fans haha kurvi ima ima i budala koji ce davat 25 dolara i preplatit se. Danas za 200 eura jebes kaj os i snimat mozes vecinu cura
 
Tocno mi dode da snimam za only fans haha kurvi ima ima i budala koji ce davat 25 dolara i preplatit se. Danas za 200 eura jebes kaj os i snimat mozes vecinu cura
Ma otvori. Tebi daju džabe pičke jer si najveći dasa i boksački prvak. Najveći si i jebač. Marko ima foru da jebe 1 žensku u 5 filmova a ženska u svakom filmu ima drugo ime. Ti jebi tu 1 Romkinju koja ti se sviđa a mijenjaj svoja imena u svakom filmu. Barca jebe Romkinju. Tonkovic jebe Romkinju itd.
Evo i trguješ sam sa sobom na profilima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Nisam siguran jel namjerno ili si toliko glup da si zaboravio da si to ti hahahahaha
 
Ma otvori. Tebi daju džabe pičke jer si najveći dasa i boksački prvak. Najveći si i jebač. Marko ima foru da jebe 1 žensku u 5 filmova a ženska u svakom filmu ima drugo ime. Ti jebi tu 1 Romkinju koja ti se sviđa a mijenjaj svoja imena u svakom filmu. Barca jebe Romkinju. Tonkovic jebe Romkinju itd.
Evo i trguješ sam sa sobom na profilima :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Nisam siguran jel namjerno ili si toliko glup da si zaboravio da si to ti hahahahaha
Prvo kad krenem snimat cu kako ti mamu jebem u picku i dupe i sestru a ti plati 25 dolara da to gledas haha lepi moj lepi,,
 
Kako bi od ovog laznog petrovic petar sto stavil izjebal mamu i sestru znam da su kurve al volim ja kurve sta cete ljudi moji.đ
 
Ženska je toliko ružna da ne samo da mi se spusti kurac, nego mi se i želudac okrene i proklinjem dan kad sam progledao. Kao i ova Bojanićka... tražeći po internetu njezine materijale sam uspio zaključiti i da je kao čovjek teško smeće (postala).

Ovo je manje više sve što sam uspio naći od nje.

Bilo je još s onom ogavnom vješticom ali to mi je bilo previše. Ovo sam ispunio nekima želju da pretražim TB i sad se držim dalje kvalitetnijih kurvi.
 
Kako bi od ovog laznog petrovic petar sto stavil izjebal mamu i sestru znam da su kurve al volim ja kurve sta cete ljudi moji.đ
Halo dobar dan, jesam dobio Admina?

E, čujte imamo problem. Ima jedan luđak na forumu sa 3 profila...samo piše gluposti bez točke i zareza i vrijeđa ljude. Mora čovjek odgonetnuti uvijek što je uopće htio reći i samo prosi okolo materijale.

Ma da 3 profila ima! Umislio je da je Neymar, trener Barcelone i Tonči Huljić pa se nazvao Tonković da ne bi bio kažnjen za lažno predstavljanje. Svađa se sam sa sobom i trguje videima koje nema, zatrpava temu sranjima i vrlo neukusne uvrede stalno piše.

Pobrinut ćete se za njega? Super hvala, takve budaletine nam ne trebaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh