OnlyFans djevojke

jooj moja ti.. ja imam samo ovaj profil, nemam vremena ko ti da radim 10 profila :)
al sad mi je jasniji onaj dio di je lik napisao da imas psihickih problema.. ako trebas pomoc oko odabira doktora javi se privatno, mogu ti sredit psihijatarsku skrb u sv.katarini
probaj u Betonu Lucko da joj pokazu da nije zdravo facu tako cementirat s efektima ;)
 
Ništa se ne čujemo, rekla sam ti da se više otkacis od mene , svi pišemo isto ak nisi skuzio, pametno doba,fucking telefoni , i takvi ko ti koji još nisu ustanovili jesi muško ili žensko 😃 vidim i baš čudno se zalijepio za mene, pa što nekog drugog ne smaras ,očito bio dobar odjeb kad pišeš već iz nezz kojeg profila po redu,jadno
Ne kacim se za nikog drugog jer se nitko drugi ne reklamira, drugi hvale njihov rad, tvoj hvalis samo ti sa xy profila.
moram priznat malo mi te zao, al kad se sjetim s kakvim si likom zabrijala u seriji (ne znam jel tako bilo u scenariju il ne) jasno mi je da imas velikih problema u glavi. znas.. ipak se ne cujemo ujutro jer su mene roditelji odgojili tako da malo bolesnim ljudima pruzam podrsku, stoga, stela samo naprijed. uz tebe sam :)
i nisam dobio odjeb, nismo mi nikad pricali, ne volim iskoristavat rastresene ljude. uzivaj i samo nastavi dalje :)
 
Upravo pričamo, iz neznam kojeg tvog profila po redu , hahahaahhaa,ne prati me ,a zna sve o meni,jaoo, ajde učini svima uslugu i začepi više, ja se ne trebam reklamirati, sami se jave, jedino što sam zamolila je da me više ne smaraju takvi kao ti, jedini bolestan si ti, ja se tebi nisam javljala i odgovarala na poruke , i svaki put pišeš iz drugog profila,svi te kuzimo, mali drkavac jbg
tako je stela, ovo mi je 17 profil daaa, najbolja siii, nadam se da ce se svi pretplatit :)
bravoo, velika cura, imas moju podrsku :)
ljudi molim vas da i vi pisete poruke podrske jer se boli sa gadnom bolesti, zajedno cemo ovo prebroditi
cuvaj se, uz tebe smo <3
 
GFrVXfiXsAAdG_G
 
ljudi nemojte, zar vas nisu roditelji odgajali da date podrsku bolesnima?
pruzimo joj svi podrsku da vidi da nije sama u toj teskoj bolesti.
Stela uvijek ces bit "posebna" mi smo tu za tebe, samo nastavi, odlicno radis.
super je sto se imas potrebu hvalit sa zaradom, tko zaraduje dovoljno nikad nema potrebu javno objavljivat, bogatstvo se pokazuje na druge nacine ;)
ali dobro kod vas u ruralnim krajevima nije tako. drzi se, mi smo uz tebe <3
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh