OnlyFans djevojke

ne znam jeste li upuceni ali lisa ann je imala draft. na mejl su joj crnci mogli slat slike svoje kite, i kad bi bila u odredenom gradu u americi odabrala bi neke iz tog mjesta, nasla se s tim tipovima i ako bi kliknuli islo je karanje naravno.
 
I prestanite više spamat ljudima forum, dosadni ste više sa vašom igrom csi , lik ima kao što sam navela 1000 profila i nek se odluči više koj profil će koristit , svi koji su s ovog foruma meni pisali u inbox i uznemiravali me su na bloku, i opet ponavljam nek mi se vise skinu s vrata.
ne znam tko spama vise od tebe. dobro da nam nisi pocela stavljat one svoje slike s filterima di te rodena mater ne moze prepoznat
 
Jel se ko tebi obratio?aloo lik crta,nebitan si,i ne piši mi više sa drugih fake profila,jbt koji luzer
jooj moja ti.. ja imam samo ovaj profil, nemam vremena ko ti da radim 10 profila :)
al sad mi je jasniji onaj dio di je lik napisao da imas psihickih problema.. ako trebas pomoc oko odabira doktora javi se privatno, mogu ti sredit psihijatarsku skrb u sv.katarini
 
A tko je ta???
Šta ima samo insta pa si se sl našao ili???
Ali kao stonrekoh neka info bi dobro došla
Ima i onlyfans
 
Al imaš vremena pratit šta radim? I vrijeđati? Pisat sranja? To imaš ha? Poremeceni
ovo je jedna od rijetkih tema koju procitam 2 puta dnevno, inace, jako lako se da skuzit po nacinu pisanja koliko profila imas, ne moras bit previse nacitan, samo malo obratit paznju na interpunkcijske znakove
samo dobronamjeran savjet. ako vec hoces uspijet u ovom, ulozi malo vise truda u only a malo manje u samopromociju, da si toliko dobra koliko sama za sebe pises nebi sad tu bila.
znas onu staru, hvalite me usta moja..
a sad te napustam, laku noc, cujemo se ujutro
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh