OnlyFans djevojke

Sto se tice mys.behave cura nije normalna, ja sam pricao s njom. Prvo na of se ne moze poslati poruka dok ne ostavite tip a najmanji tip po jednoj poruci je 10 dolara. Pa sam ostavljao tips i pricao s njom, trazila mi je za svoj broj mobitela 50 dolara tip, dao sam joj i to za broj, pa smo pricali preko WhatsApp i doticna kaze da je 1h sexa s njom 1000 eura. 20 poruka me ispalo na of price s njom 200 dolara, plus tip za broj 50, sve ukupno 250 dolara i drolja mi opet trazi 1000 eura za 1h s njom. Kad sam je pitao je li normalna, odmah me je blokirala na insta i izbacila sa of. Pa sretno vam svima, a broj koji mi je dala,samo Bog zna ciji je jer je nemoguce pricati s njom, samo WhatsApp
Daj meni 10$ da te preporucim jednom poznaniku koji je ujedno i psihijatar jer ti IQ vec vlagu vuce koliko je nizak. Debilcino proguglaj malo i za 70-100€ ces jebat Svedske manekenke, a ne ove papucarke.
 
nemoj se sramotit jer ne govorim ni o EGE ni o blitvarkama sa PO. Imate auto, Austrija nije toliko daleko.
Nije daleko istina, ali stvar je u tome da se taj ege toliko reklamira (samo sto ja moram miljun stvari procesirat da se sjetim punog imena stranice) a samo gabori su gore... a slicne stvari se u vecini slucajeva postaju ovdje... i onda se treba zapitat kakave mi to standarde imamo kad doslovno bilo tko s ulice bolje izgleda od doticnih...
 
Nije daleko istina, ali stvar je u tome da se taj ege toliko reklamira (samo sto ja moram miljun stvari procesirat da se sjetim punog imena stranice) a samo gabori su gore... a slicne stvari se u vecini slucajeva postaju ovdje... i onda se treba zapitat kakave mi to standarde imamo kad doslovno bilo tko s ulice bolje izgleda od doticnih...
Dodes u bordel, imas petnaestak slika ispred vratiju koje su 75+% realne. Nakon kaj ti otvori vrata imas pravo se okrenut i nemas brige. Ovo sta se dogada s PO/EGE i klosarkama poput zvonarke na OF je zesca depresija i tocno pa mi je zao tikvana koji to placaju.
 
Ko je gospodja,super je !
 

Decki, ima li tko nešto od nje??? Plizz 😄😄
 
Dodes u bordel, imas petnaestak slika ispred vratiju koje su 75+% realne. Nakon kaj ti otvori vrata imas pravo se okrenut i nemas brige. Ovo sta se dogada s PO/EGE i klosarkama poput zvonarke na OF je zesca depresija i tocno pa mi je zao tikvana koji to placaju.
sve je to okej, ali mi govorimo o dvije razlicite stvari....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh