OnlyFans djevojke

U suštini niti ove koje se bave prostitucijom a ni ove koje se ne bave nisu normalne jer na kraju dana kad sve zbrojiš i oduzmeš ja ne znam ni jednu koja je zaradila neki pristojni novac te kojoj je ostala neka ušteđevina da je može dalje u nešto pametno uložiti.
Pa normalno da ne poznas ni jednu koja unovcila svoju ljepotu,Kad se takve ne krecu u nasim krugovima.
 
Da se nadovezem u raspravu o danasnjim curama. Vidim da je ovdje vecna ljudi 35+ pa bas i ne kuži kak stvari danas funkcioniraju...
Možete imati milijune, dobar auto i tijelo apolona, prijatelji dragi uzalud.
Takve cure pucaju na prestiz i slavu, što je već neko spomenuo. Njima je bitno da su viđene s nekim "poznatim" (kvarovska bitanga jaka na jeziku), koji svi prepoznaju čim uđe u klub ili kafić. U mom kraju poznatija kao "seoski selebriti".
Klinke se jebu za to da budu za stolom ili u separeu kluba kul ekipe koja se s 30 god uzdrazava od maminih i tatinih para..
Što onda očekivati od djevojaka sa samog dna društva...
Kako vidim da tim curama s onlya i Seekinga nudite po 500€??
Razmislite kakve svote im nude stari poduzetnici...
Osobno znam za primjer jedne cure kojoj takvi daju i po 2000€ po sexu.. Jel bi se vi na njezin mjestu nalazili s likovima s interneta??
 
Slazem se s tobom ali sam sebi proturijecis...napises uzalud vam auti,tjelo i MILIONI..a dalje napises da poznas curu koja se jebe za velike pare.Za pare mozes sve ,bar kod velike vecine njih.
Prijatelju kužim te jer možda tako zvuči
Ali govorim o privlačenju cura s onlya i slično.
Tipa ta melanie,suzana zvonar i slične..
Jer kako netko kaže snimaju s ovom tipom bez da im plati...
Privlačenje je jedno aplacnje sexa drugo..
 
Prijatelju kužim te jer možda tako zvuči
Ali govorim o privlačenju cura s onlya i slično.
Tipa ta melanie,suzana zvonar i slične..
Jer kako netko kaže snimaju s ovom tipom bez da im plati...
Privlačenje je jedno aplacnje sexa drugo..
Iskreno te cure s onliya mozda se ne jebu zbog para(mada i to ima u vecini slucajeva) vec po mome iz interesa...dal dobar u sex,dal mu ne smeta sto ga se snima i sl,a naravno ima i privlacnosti
 
Znaci citam komentare i ne vjerujem ovako dok god ima drkarosa i naoaljenih kurve Ce drzat cijenu i po 300 -500eura malo bolje.
A to sto neki pisu poduzetnik ima para daje 2000eura vara se tko ima novac taj je jako skrt za euro bi govno pojio.Dosta mi cura reklo dode s meckom od60 tisuca eura lik pita ju moze li za 80 puno mu120 za 1h.
Razmislite malo Suzana zvonar propala kao dijete doslo pomoci je joj mama i tata financijski pa gdje su pare od onyl fans i svega nema za kavu.Melanie je dobro krenula 150dolara 15 minuta kamera gdje je sada moli kupi video izaso novi ljudi su se zasitili nje znaju da snima sve isto sada novi video objavila nova poza trazili ste me vidi se pickica za 20 dolara popijem pivo ili to dodam nekoj kurvi da jebem nazalost ima previse drkarosa pa ce te cure dobro zivit da sisu pokaze 20 eura svi peglaju card. Ovo je istina i ne zanimaju me komentari
 
PA ima i u tome istine. Točno se vidjelo kad je suzy kretala, trebalo joj pola godine da krene u nešto što nisu slike. U početku svi navalili jer je preko instagrama imala nekolko tisuća pratitelja i prije nego je navršila 18. I bilo je samo pitanje vremena kad će prijeći na viši nivo. Ali ispuše se to sve. Čak je i Josipa Karimović posustala, jedino tko si diže ljestvicu je Marija Zadravec, ali ona je skroz u tome i tjera biznis.

Evo gledam sad za ovu niku ilčić. soft sadržaj realno, a i ako nisi pretplaćen vidiš od prvih postova par stotina lajkova do jedna 70 na zadnju objavu. možda će se podići ako se odluči snimat s nekim nešto, ali ovako neće još dugo.
 
PA ima i u tome istine. Točno se vidjelo kad je suzy kretala, trebalo joj pola godine da krene u nešto što nisu slike. U početku svi navalili jer je preko instagrama imala nekolko tisuća pratitelja i prije nego je navršila 18. I bilo je samo pitanje vremena kad će prijeći na viši nivo. Ali ispuše se to sve. Čak je i Josipa Karimović posustala, jedino tko si diže ljestvicu je Marija Zadravec, ali ona je skroz u tome i tjera biznis.

Evo gledam sad za ovu niku ilčić. soft sadržaj realno, a i ako nisi pretplaćen vidiš od prvih postova par stotina lajkova do jedna 70 na zadnju objavu. možda će se podići ako se odluči snimat s nekim nešto, ali ovako neće još dugo.
Ma njima je dovoljno 4-5 koji imaju pare da se upale i da non stop naručuju privatne klipove i slike i one prave po 1000 eura dnevno.
 
Znaci citam komentare i ne vjerujem ovako dok god ima drkarosa i naoaljenih kurve Ce drzat cijenu i po 300 -500eura malo bolje.
A to sto neki pisu poduzetnik ima para daje 2000eura vara se tko ima novac taj je jako skrt za euro bi govno pojio.Dosta mi cura reklo dode s meckom od60 tisuca eura lik pita ju moze li za 80 puno mu120 za 1h.
Razmislite malo Suzana zvonar propala kao dijete doslo pomoci je joj mama i tata financijski pa gdje su pare od onyl fans i svega nema za kavu.Melanie je dobro krenula 150dolara 15 minuta kamera gdje je sada moli kupi video izaso novi ljudi su se zasitili nje znaju da snima sve isto sada novi video objavila nova poza trazili ste me vidi se pickica za 20 dolara popijem pivo ili to dodam nekoj kurvi da jebem nazalost ima previse drkarosa pa ce te cure dobro zivit da sisu pokaze 20 eura svi peglaju card. Ovo je istina i ne zanimaju me komentari
Nezz što te točno razljutilo, ali govorio sam o pravim poduzetnicim, ne kvartovskom keramicaru ili mehanicaru koji i ma 2 zaposlena.. Govorim o ljudima koji imaju firme, prave firme s po 100 zaposlenih, takvi ljudi ne gledaju na svaki cent. A ovo što sam napisao, osobno sam se uvjerio u to..
 
Da se nadovezem u raspravu o danasnjim curama. Vidim da je ovdje vecna ljudi 35+ pa bas i ne kuži kak stvari danas funkcioniraju...
Možete imati milijune, dobar auto i tijelo apolona, prijatelji dragi uzalud.
Takve cure pucaju na prestiz i slavu, što je već neko spomenuo. Njima je bitno da su viđene s nekim "poznatim" (kvarovska bitanga jaka na jeziku), koji svi prepoznaju čim uđe u klub ili kafić. U mom kraju poznatija kao "seoski selebriti".
Klinke se jebu za to da budu za stolom ili u separeu kluba kul ekipe koja se s 30 god uzdrazava od maminih i tatinih para..
Što onda očekivati od djevojaka sa samog dna društva...
Kako vidim da tim curama s onlya i Seekinga nudite po 500€??
Razmislite kakve svote im nude stari poduzetnici...
Osobno znam za primjer jedne cure kojoj takvi daju i po 2000€ po sexu.. Jel bi se vi na njezin mjestu nalazili s likovima s interneta??
Total istina...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh