OnlyFans djevojke

Najbliže što si ti prišao fakultetu je kad si onomad parkirao Golfa ispred 😂
Ako tebe zabole da poštuješ pravopis i smatraš da na internetu imaš to pravo, onda i ja imam pravo da iskomentarišem kad god ga neko ne poštuje. Opet, toliko je jednostavno - zašto to ne možeš da shvatiš?
i tu je nebitno dal sam ja prisao fakultetu na kraju krajeva.ono je bilo primjer zato jer je fakultet jedna od institucija di se postuje pravopis..znaci primjer! jel ti jasnije sad? mogo sam tu navest bilo koju instituciju gdje je potrebno postovat pravopis i pravilo velikog pocenog slova..sta ti nije jasno?primjer je samo bio
cacak cacak cacak eto malo slovo placi sad
 
😂😂😂
Piše se "hrvatski". Toliko voliš svoju zemlju da joj ni jezik ne poznaješ 😂
Ali kako bi mukice voleo da si bitan, da ti određuješ ko se gde prima 😂 idi maži spolovilo da ne otpadne, mani se mudrovanja
eto opet ti o prvaopisu? zasto ispravljas ljude? cemu to ?boli te kruac ko kako pise ..i ti njemu pises da se mani mudrovanja a ti si taj koji najvise mudruje
cacak cacak
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
 

Ima tko sta? Jel bio tko uzivo?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
vuce karadzicu nisam te prepozno.jel ti on rod neki??
kako ti znas da on ima kraste po spolovilu?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
jesam taj sam...napravio sam profil i vidio sam da nema nista tolikog zanimljivo ovdje i pokusao sam ga obrisat i kad vec ne ide pa da malo vidim sta se desava
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
Ti ne možeš ući u polemiku s nikim, jedino možeš ući u traktor
A ako te zanima moj kurac, prošli tjedan odradio test u drugoj poliklinici koji je negativan, tako daa moj kurac je spreman da puni grlo tvoje majke radodajke 🤭
ZDS
 
Ti ne možeš ući u polemiku s nikim, jedino možeš ući u traktor
A ako te zanima moj kurac, prošli tjedan odradio test u drugoj poliklinici koji je negativan, tako daa moj kurac je spreman da puni grlo tvoje majke radodajke 🤭
ZDS
Ne možeš ući u polemiku NI SA KIM, ne "s nikim" 😂 😂😂
Dobra je ta fora za lečenje, mogao bi je patentirati: samo menjaš poliklinike dok ti u nekoj ne kažu "a što si došao, kad si zdrav".
Ali spominjanje majke u internet raspravi, pa nema dalje 😂😂😂 stidiš li se ičega, o fašisto tupi?
 
Ne možeš ući u polemiku NI SA KIM, ne "s nikim" 😂 😂😂
Dobra je ta fora za lečenje, mogao bi je patentirati: samo menjaš poliklinike dok ti u nekoj ne kažu "a što si došao, kad si zdrav".
Ali spominjanje majke u internet raspravi, pa nema dalje 😂😂😂 stidiš li se ičega, o fašisto tupi?
A jel se ti sramis sto si srbin? To je veca sramota
ZDS
 
Piše se "Srbin" 😂
Jbt, ne napreduješ ni malo. Ovo mi je do sad najteži slučaj, bukvalno kao da sa zidom pričam
 
toliko se žuriš da napišeš nešto pametno, da si prešao na ošišanu latinicu 😂😂
Ajd se saberi, ohladi glavu pa se vrati kad dođeš sebi. Verujem da spolovilo svrbi ali moraš biti jak, čim otpadnu delovi koji su sad pod krastama bićeš kao nov 😂
 
Verovatno postoji naziv za zamišljanje sexualnog odnosa sa odavno mrtvom osobom, ali to će ti već neko stručniji reći kad se osmeliš da zatražiš pomoć 😂
Do tad, kao i svaki internet heroj, prebaci fokus na sestru, ženu i ćerke, one su i dalje tu 👍
 
postoji jedna ilma ja mislim..ili irma..alma..tako nesto...iz mostara je..ima oko 20 godina i svakakve slike na instagramu..prati je oko 10k ljudi ja mislim...pratio sam je prije i vise ne i sad je ne mogu nac ..jel zna neko o kome pricam da stavi njen instagram ako zna ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh