OnlyFans djevojke

😂😂😂
Piše se "hrvatski". Toliko voliš svoju zemlju da joj ni jezik ne poznaješ 😂
Ali kako bi mukice voleo da si bitan, da ti određuješ ko se gde prima 😂 idi maži spolovilo da ne otpadne, mani se mudrovanja
eto opet ti o prvaopisu? zasto ispravljas ljude? cemu to ?boli te kruac ko kako pise ..i ti njemu pises da se mani mudrovanja a ti si taj koji najvise mudruje
cacak cacak
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
 

Ima tko sta? Jel bio tko uzivo?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
vuce karadzicu nisam te prepozno.jel ti on rod neki??
kako ti znas da on ima kraste po spolovilu?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
jesam taj sam...napravio sam profil i vidio sam da nema nista tolikog zanimljivo ovdje i pokusao sam ga obrisat i kad vec ne ide pa da malo vidim sta se desava
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
Ti ne možeš ući u polemiku s nikim, jedino možeš ući u traktor
A ako te zanima moj kurac, prošli tjedan odradio test u drugoj poliklinici koji je negativan, tako daa moj kurac je spreman da puni grlo tvoje majke radodajke 🤭
ZDS
 
Ti ne možeš ući u polemiku s nikim, jedino možeš ući u traktor
A ako te zanima moj kurac, prošli tjedan odradio test u drugoj poliklinici koji je negativan, tako daa moj kurac je spreman da puni grlo tvoje majke radodajke 🤭
ZDS
Ne možeš ući u polemiku NI SA KIM, ne "s nikim" 😂 😂😂
Dobra je ta fora za lečenje, mogao bi je patentirati: samo menjaš poliklinike dok ti u nekoj ne kažu "a što si došao, kad si zdrav".
Ali spominjanje majke u internet raspravi, pa nema dalje 😂😂😂 stidiš li se ičega, o fašisto tupi?
 
Ne možeš ući u polemiku NI SA KIM, ne "s nikim" 😂 😂😂
Dobra je ta fora za lečenje, mogao bi je patentirati: samo menjaš poliklinike dok ti u nekoj ne kažu "a što si došao, kad si zdrav".
Ali spominjanje majke u internet raspravi, pa nema dalje 😂😂😂 stidiš li se ičega, o fašisto tupi?
A jel se ti sramis sto si srbin? To je veca sramota
ZDS
 
Piše se "Srbin" 😂
Jbt, ne napreduješ ni malo. Ovo mi je do sad najteži slučaj, bukvalno kao da sa zidom pričam
 
toliko se žuriš da napišeš nešto pametno, da si prešao na ošišanu latinicu 😂😂
Ajd se saberi, ohladi glavu pa se vrati kad dođeš sebi. Verujem da spolovilo svrbi ali moraš biti jak, čim otpadnu delovi koji su sad pod krastama bićeš kao nov 😂
 
Verovatno postoji naziv za zamišljanje sexualnog odnosa sa odavno mrtvom osobom, ali to će ti već neko stručniji reći kad se osmeliš da zatražiš pomoć 😂
Do tad, kao i svaki internet heroj, prebaci fokus na sestru, ženu i ćerke, one su i dalje tu 👍
 
postoji jedna ilma ja mislim..ili irma..alma..tako nesto...iz mostara je..ima oko 20 godina i svakakve slike na instagramu..prati je oko 10k ljudi ja mislim...pratio sam je prije i vise ne i sad je ne mogu nac ..jel zna neko o kome pricam da stavi njen instagram ako zna ?
 
postoji jedna ilma ja mislim..ili irma..alma..tako nesto...iz mostara je..ima oko 20 godina i svakakve slike na instagramu..prati je oko 10k ljudi ja mislim...pratio sam je prije i vise ne i sad je ne mogu nac ..jel zna neko o kome pricam da stavi njen instagram ako zna ?

Stari je izgleda ugasila
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh