OnlyFans djevojke

Prvo, nije čačak nego Čačak.
Drugo, šta je poenta tvog komentara - inače je normalno spopadati kurve preko IG, samo u Čačku nije?
Ili, samo je u Čačku dozvoljeno komentarisati postove na internet forumu, inače nije?

Jasno je da imaš strah da propustiš bilo koju priliku u kojoj bi pokazao koliki si tupi fašista 😂
Ali onda barem sačekaj pravu priliku, ovako se ispucavaš na 40m od gola a nisi Roberto Carlos. Mada je i on davno imao neke polne bolesti dok je jebavao po faveli, tu ste makar slični 😂😂😂
kog boli k za veliko pocetno slovo...ja zna mda je Cacak iBeograd i Zagreb al pisem cacak beograd zagreb itd jer mi se ne da stavljat veliko pocetno kad sam na netu
 
Ti o tom albumu, kao i o čitavom opusu Leta 3 ne znaš ništa osim tog naslova, koji ne znači to što bi tako voleo da znači 😂 Jer Let 3 ekipa o tebi i sličnima ima mišljenje isto, ako ne i gore, nego što imam ja.
Bolje poslušaj Satana Panonskog, više ti priliči. Em je pred kraj života zaista bio šovinista, em mu najveći hit govori o liku koji je dobio sifilis. To je umetnik po tvojoj meri 😂
Eto ti znas nesto o Letu 3, ti samo znas traktoricem pobjec, jedan imt po tvojoj "meri"
 
Eto ti znas nesto o Letu 3, ti samo znas traktoricem pobjec, jedan imt po tvojoj "meri"
Sa toliko strasti pričaš o nečemu što se desilo u vreme kad sam ja kretao u osnovnu školu, a ti tek počinjao da se mućkaš u tatinim jajima? 😂😂😂 Idi da ti neko to pogleda, dok nije kasno.

Da nastavim ovo spamanje po forumu. Znam da je mrzio Srbe, vjerojatno je mrzio i pedere a on je vjerojatno bio to oboje :ROFLMAO:
Čuljak sigurno nije Srbin, a šta je zaista bio - ne znamo, a bojim se da ni on nikad saznao nije. Svakako nije bitan za ovu priču, pomenuo sam ga samo kao pomoć našem fašisti sa foruma, kad je već krenuo tom stazom da nađe malo prikladnije uzore.
 
kog boli k za veliko pocetno slovo...ja zna mda je Cacak iBeograd i Zagreb al pisem cacak beograd zagreb itd jer mi se ne da stavljat veliko pocetno kad sam na netu
A koga boli k za šta tebe boli k ili šta ti se da ili ne da? Postoji pravopis koji možeš da poštuješ ili da ne poštuješ, ako ne poštuješ dobiješ komentare poput mog. Eto, toliko je jednostavno 👍
 
A koga boli k za šta tebe boli k ili šta ti se da ili ne da? Postoji pravopis koji možeš da poštuješ ili da ne poštuješ, ako ne poštuješ dobiješ komentare poput mog. Eto, toliko je jednostavno 👍pa tebe boli k sto je covjek napisao cacak ..a mene boli k jel malo il veliko....pa ne postujem kad tipkam na internetu..tvoj komenar je nepotrean...nije ti ovo neka drzavna institucija da mora sve bit formalno i pravopisno tocno...tvoj komentar da je Cacak a ne cacak je stvarno debilan...ja pisem cacak eto i svi koji pisu cacak znaj da pisu jer im se ne da pisat sve velikim na pocetku a ne zato jer ne znaju kako se pisu imena gradova..ako stvarno ne znaju onda su retardi.. cacak cacak cacak evo ti ga kog boli k za to
 
Najbliže što si ti prišao fakultetu je kad si onomad parkirao Golfa ispred 😂
Ako tebe zabole da poštuješ pravopis i smatraš da na internetu imaš to pravo, onda i ja imam pravo da iskomentarišem kad god ga neko ne poštuje. Opet, toliko je jednostavno - zašto to ne možeš da shvatiš?
 
Najbliže što si ti prišao fakultetu je kad si onomad parkirao Golfa ispred 😂
Ako tebe zabole da poštuješ pravopis i smatraš da na internetu imaš to pravo, onda i ja imam pravo da iskomentarišem kad god ga neko ne poštuje. Opet, toliko je jednostavno - zašto to ne možeš da shvatiš?
Zašto ti ne možeš shvatiti da je ovo Hrvatski forum, četnike ne primamo
Bolje da on parkira golf ispred fakulteta nego ti traktor u Hrvatskoj
Piši po srpskim forumuma, aha je da nema tog kod vas, svrbija
 
Najbliže što si ti prišao fakultetu je kad si onomad parkirao Golfa ispred 😂
Ako tebe zabole da poštuješ pravopis i smatraš da na internetu imaš to pravo, onda i ja imam pravo da iskomentarišem kad god ga neko ne poštuje. Opet, toliko je jednostavno - zašto to ne možeš da shvatiš?
ti znas jesam ja prisao fakultetu il ne..ne jedi govna ..a ti si doktor znanosti? pa ko kazte da ne postujem? ne postujem ne ovdje nego tamo di treba..tu ne treba.jel ti sad jasno? pa imas pravo al je glupo..imas pravo skoci sa nebodera sad al je glupo...glupo je sto si to komentirao jer se ovdje ne mora pisat po pravopisu...niko ne kontrolira..da se ovdje mora pisat po pravilima onda bi tvoj komentar bio validan...a ovako je samo da nesto napises kao ti si se uvrjedio jer je on napisao cacak a ne Cacak... a cojeku se isto ne da pisat pocetno veliko ko ni meni..ne moras reagirat na to ...nepotreban komentar
 
Zašto ti ne možeš shvatiti da je ovo Hrvatski forum, četnike ne primamo
Bolje da on parkira golf ispred fakulteta nego ti traktor u Hrvatskoj
Piši po srpskim forumuma, aha je da nema tog kod vas, svrbija
😂😂😂
Piše se "hrvatski". Toliko voliš svoju zemlju da joj ni jezik ne poznaješ 😂
Ali kako bi mukice voleo da si bitan, da ti određuješ ko se gde prima 😂 idi maži spolovilo da ne otpadne, mani se mudrovanja
 
Najbliže što si ti prišao fakultetu je kad si onomad parkirao Golfa ispred 😂
Ako tebe zabole da poštuješ pravopis i smatraš da na internetu imaš to pravo, onda i ja imam pravo da iskomentarišem kad god ga neko ne poštuje. Opet, toliko je jednostavno - zašto to ne možeš da shvatiš?
i tu je nebitno dal sam ja prisao fakultetu na kraju krajeva.ono je bilo primjer zato jer je fakultet jedna od institucija di se postuje pravopis..znaci primjer! jel ti jasnije sad? mogo sam tu navest bilo koju instituciju gdje je potrebno postovat pravopis i pravilo velikog pocenog slova..sta ti nije jasno?primjer je samo bio
cacak cacak cacak eto malo slovo placi sad
 
😂😂😂
Piše se "hrvatski". Toliko voliš svoju zemlju da joj ni jezik ne poznaješ 😂
Ali kako bi mukice voleo da si bitan, da ti određuješ ko se gde prima 😂 idi maži spolovilo da ne otpadne, mani se mudrovanja
eto opet ti o prvaopisu? zasto ispravljas ljude? cemu to ?boli te kruac ko kako pise ..i ti njemu pises da se mani mudrovanja a ti si taj koji najvise mudruje
cacak cacak
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
 

Ima tko sta? Jel bio tko uzivo?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
vuce karadzicu nisam te prepozno.jel ti on rod neki??
kako ti znas da on ima kraste po spolovilu?
 
Ti beše onaj koji je danima kmečao kako da obriše profil, a da pre toga nije ni jedan post napisao? Zaista deluje privlačno ući sa tobom u polemiku, ali ću ipak preskočiti 😁
Nemam ja ništa protiv mudrovanja, fašisti sam savetovao da je ipak bitnije prvo zalečiti boleštinu jer nema smisla pametariti po internetu dok se na spolovilu šire kraste 😂
jesam taj sam...napravio sam profil i vidio sam da nema nista tolikog zanimljivo ovdje i pokusao sam ga obrisat i kad vec ne ide pa da malo vidim sta se desava
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh