Obrezivanje u kasnijim godinama

Meni "stručni doktor" nije uzeo dovoljno, pa mi kožica s rubom srasla. Nije išao ispod glavića. Trebalo je godina i natezanja da bi bilo bolje, tj da bi manje bolilo a i upala da bi prošla. Kod večeg naprezanja znalo je i krvarit al to u zadnje vrijeme ne prumječujem. I dalje ne ide preki ruba, al me ne boli
 
neznam , meni je napravljeno top imam sliku od prije i poslje operacije i nakon 3 mjeseca kada je sve zaraslo ..
 
Pozdrav.Novi sam ovdje i zanima me vaše mišljenje.Kada prevlačim kožicu steže me dosta i kad je prevućem isto tako i to je dosta neugodno.To se događa samo kod erekcije.Dal je to normalno i dali mi preporučujute obrezivanje4AC93598-47CE-40BD-BC2D-56515F39E021.jpeg
 
Pozdrav.Novi sam ovdje i zanima me vaše mišljenje.Kada prevlačim kožicu steže me dosta i kad je prevućem isto tako i to je dosta neugodno.To se događa samo kod erekcije.Dal je to normalno i dali mi preporučujute obrezivanjePogledajte prilog 5103
Imao isti problem, išao na obrezivanje u 30+godinama.al mi samo maknuli kožicu koja inače bude prevučena preko glavića. Dakle posao nisu obavili kak je bilo potrebno. Pa je problem i dalje ostao. Pošto kožica neide ispod ruba, bol prilikom trenja, tjekom sexa il drkanja je ostala i došlo je do laganog pocanja i sukrvice. Al eto dosta godina kasnije iako i dalje naporima kožica neide ispod, manje boli a pocanja nema. Ako se ideš obrezivat, pazi da te dobro obrežu. Ja to radio u ri. Nakon zahvata bio 2tjedna na bolovanju. Nije bilo ugodno iskustvo, postoperativno
 
Imam 18 godina,do nedavno nisam mogao prevući kožicu preko ali sam s vježbanjem uspio i ide preko ruba ali u opuštenom stanju prilikom erekcije ne.
 
20230402_164029.jpgprije operacije ,i poslje operacije , rez star 3 mjeseca , odradeno sve kako treba ...
 
Bolnica Merkur , oporavak nekih 3 tjedna odprilike , 4. tjedan vec mozes sve normalno obavljat 😉 ... mozda i prije ukoliko zaraste prije i kraste i konci odpadnu ranije ... ugl kad zaraste pusti malo da se koza oporavi a ostalo ce vrijeme napravit ...
 
Imam malo suženu kožicu penisa koja se pojavila nakon infekcije koju sam dobio nakon pijenja antibiotiske terapije pre par godina. Ujedno mi je i ona resica ispod glavića kraća pa pri povlačenju kožice skroz do kraja savija penis na dole. Nedavno sam saznao za obrezivanje i lično smatram da bi u mom slučaju takva intervencije napravila moj penis dosta privlačnijim i funkcionalnijim. Jedino što mi odlaže takvu intervencije je to što sam svuda pročitao da je za oporavak potrebni 3 sedmice jer toliko ne mogu odsustvovati sa posla. Da li ste vi koji ste to obavili mogli da se vratite na posao bar nakon 7 dana? Screenshot_20230407_065843_com.android.gallery3d_edit_277288420668104.jpgScreenshot_20230407_070011_com.android.gallery3d_edit_277368847014967.jpg
 
ovisi od posla koji radis , ako si u uredu onda jos nekako ali nije to samo tako kako bi ti htio ... rana treba vrijeme da zaraste .. ako neces mirovat moze krivo zarast i bit komplikacija ....
 
Obrezan prije cca 6 tjedana, operiran sa potpunim uspavljivanjem oko pola sata trajala Op, oporavak kao i svaka op traje i strpljenje al prodje bio tri tjedna na bolovanju i operaciju radio u Njemackoj.. jer tu zivim i radim.. razlog bio isto fimoza, mogu rec izgled zadovoljan higjena laksa svakako, zena zadovoljna jer sex traje i traje, samo za mene manji uzitak mozda ce doc malo i bolje dok se nenavikem nadam se... pozz svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh