Obrezivanje u kasnijim godinama

Ma obrezati si ga samo ako imaš problem s kožicom ili slično.
A ovako iz fore osakatit kurac, čisto ludilo.
To rade čak djeci ovi muslići i te sekte. Strava
 
Ma obrezati si ga samo ako imaš problem s kožicom ili slično.
A ovako iz fore osakatit kurac, čisto ludilo.
To rade čak djeci ovi muslići i te sekte. Strava
Da je Bog htio tako nesto on bi to i stvorio. Znaci s razlogom je tako nastalo
 
Ma obrezati si ga samo ako imaš problem s kožicom ili slično.
A ovako iz fore osakatit kurac, čisto ludilo.
To rade čak djeci ovi muslići i te sekte. Strava

Ma obrezati si ga samo ako imaš problem s kožicom ili slično.
A ovako iz fore osakatit kurac, čisto ludilo.
To rade čak djeci ovi muslići i te sekte. Strava
Kakve sekte, kakvi muslići, kakva strava i ludilo ?
Čitaj malo...educiraj se malo sa svojom ekipom istomišljenika...

Zašto je Isus bio obrezan?

Іѕuѕ је bіо оbrеzаn јеr је bіо dіјеtе rоđеnо іz Аbrаhаmоvа ѕјеmеnа (Маtеј 1,1-18). Nјеgоvі ѕu rоdіtеlјі bіlі рrеdаnі Žіdоvі і dоvеlі gа dа ѕе оbrеžе 8. dаnа, а zаtіm рrоšlі krоz zаhtјеvе рrоčіšćеnја іz Lеvіtѕkоg zаkоnіkа 12.

Оbrеzаnје је bіlа zароvіјеd оd Воgа kаkо bі rаzlіkоvао ѕvој nаrоd оd роgаnѕkіh nаrоdа. Оbrеzаnо dіјеtе znаčі dа рrіраdа Воgu і роѕtаје рrіmаtеlј zаvјеtnіh оbеćаnја.

Аbrаhаm
Vіdіmо dа ѕе оbrеzаnје рrvі рut ѕроmіnје u Роѕtаnku 17,10-14 kаdа ѕе Аbrаhаmu zароvіјеdа dа оbrеžе ѕеbе і ѕvоје роtоmѕtvо.

 
Kakve sekte, kakvi muslići, kakva strava i ludilo ?
Čitaj malo...educiraj se malo sa svojom ekipom istomišljenika...

Zašto je Isus bio obrezan?

Іѕuѕ је bіо оbrеzаn јеr је bіо dіјеtе rоđеnо іz Аbrаhаmоvа ѕјеmеnа (Маtеј 1,1-18). Nјеgоvі ѕu rоdіtеlјі bіlі рrеdаnі Žіdоvі і dоvеlі gа dа ѕе оbrеžе 8. dаnа, а zаtіm рrоšlі krоz zаhtјеvе рrоčіšćеnја іz Lеvіtѕkоg zаkоnіkа 12.

Оbrеzаnје је bіlа zароvіјеd оd Воgа kаkо bі rаzlіkоvао ѕvој nаrоd оd роgаnѕkіh nаrоdа. Оbrеzаnо dіјеtе znаčі dа рrіраdа Воgu і роѕtаје рrіmаtеlј zаvјеtnіh оbеćаnја.

Аbrаhаm
Vіdіmо dа ѕе оbrеzаnје рrvі рut ѕроmіnје u Роѕtаnku 17,10-14 kаdа ѕе Аbrаhаmu zароvіјеdа dа оbrеžе ѕеbе і ѕvоје роtоmѕtvо.

Jel voliš ti Emma obrezane?
 
Kakvo obrezivanje, kakvi bakrači?
To je nepotrebno sakačenje. Kožica ima svoju prirodnu funkciju.
Isto tako depiliranje dlaka, koji kurac je to ušlo u modu?
Sada su počeli i muški da se dolje depiliraju.
Bljak.
 
Kakve sekte, kakvi muslići, kakva strava i ludilo ?
Čitaj malo...educiraj se malo sa svojom ekipom istomišljenika...

Zašto je Isus bio obrezan?

Іѕuѕ је bіо оbrеzаn јеr је bіо dіјеtе rоđеnо іz Аbrаhаmоvа ѕјеmеnа (Маtеј 1,1-18). Nјеgоvі ѕu rоdіtеlјі bіlі рrеdаnі Žіdоvі і dоvеlі gа dа ѕе оbrеžе 8. dаnа, а zаtіm рrоšlі krоz zаhtјеvе рrоčіšćеnја іz Lеvіtѕkоg zаkоnіkа 12.

Оbrеzаnје је bіlа zароvіјеd оd Воgа kаkо bі rаzlіkоvао ѕvој nаrоd оd роgаnѕkіh nаrоdа. Оbrеzаnо dіјеtе znаčі dа рrіраdа Воgu і роѕtаје рrіmаtеlј zаvјеtnіh оbеćаnја.

Аbrаhаm
Vіdіmо dа ѕе оbrеzаnје рrvі рut ѕроmіnје u Роѕtаnku 17,10-14 kаdа ѕе Аbrаhаmu zароvіјеdа dа оbrеžе ѕеbе і ѕvоје роtоmѕtvо.

Ulazimo u neke apsurdne polemike koje veze nemaju s icim. Obrezivanje je bio cin vjere. Ja govorim o prirodi i anatomiji tijela. Ako ostavimo po strani vjerska obiljezja i dalje Bog kao tvorac svega je tu kozicu s razlogom stvorio kao zastitu. Tocka i end.
 
Ja sam bio na djelomičnom obrezivanju zbog preduge kožice. Svakako mi je to bilo potrebno, jer bez toga nije mi alat bio uporabljiv. Prije operacije mogao sam navući kožicu, a nakon operacije sam izgubio tu mogućnost na dobrih 9 mjeseci, uz svakodnevnu vježbu se vratila. Sama operacija je dosta neugodna, s donje strane kite nije skroz umrtvljen osjet anestetikom tako da nije baš nešto čemu bih se veselio da moram opet ići.
 
Ja sam bio na djelomičnom obrezivanju zbog preduge kožice. Svakako mi je to bilo potrebno, jer bez toga nije mi alat bio uporabljiv. Prije operacije mogao sam navući kožicu, a nakon operacije sam izgubio tu mogućnost na dobrih 9 mjeseci, uz svakodnevnu vježbu se vratila. Sama operacija je dosta neugodna, s donje strane kite nije skroz umrtvljen osjet anestetikom tako da nije baš nešto čemu bih se veselio da moram opet ići.
To je drugo nesto. Zove se fimoza i obico se operira u djecjoj dobi
 
Isto sam mislio da ću morati na obrezivanje i posjetio 3 urologa, prvi mi rekao djelomično obrezivanje , a ostala dva mi dala neku mast mislim da se zove belogent i njome sam morao mazati kožicu oko glavića dva puta dnevno negdje mjesec dana i sada je sve normalno. Moj savjet posjeti par urologa i vidi ima nekih koji bi samo rezali. Jeftinije ti je platiti par pregleda nego obrezivanje.
 
Redovita higijena i to je to. Plus povremeno preko noći gavez mast za glavić da ima lijepu boju i to je to. Nismo u srednjem vijeku bez vode i higijenskih potrepština pa da nešto smrdi :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh