Obrezivanje u kasnijim godinama

lower

New member
Pozdrav ljudi..moram na obrezivanje a imam 26 godina. Zanima me dali se netko obrezivao a da je okusio kakav je sex dok je bio neobrezan i sad obrezan..dali se smanjio osjet..hvala
 
Pozdrav, ja sam morao na obrezivanje sa 25 godina. Glavić je manje osjetljiv na podražaj, ali je sex puno kvalitetniji. Duže traje nego kad sam bio neobrezan. Čak sam malo izgubio u dužini, ali sam dobio u debljini penisa. Plus je što se i ženama više sviđa obrezan.
 
Apsolutno da, vidjeti ćeš da je sex bolji. Lakše je održavati higijenu. Spremi se samo na nekoliko tjedana stavljanja leda na penis, tko zna mozda ti se svidi 😁
I šok kad budeš vidio novi image svog najboljeg prijatelja, ne može te ništa pripremiti na to... 😁
 
Osjet je smanjen to znam ali koliko..kakav je osjecaj kad je u vagini? Ima li razlike u toplini i jos cemu?
 
Osjet je smanjen to znam ali koliko..kakav je osjecaj kad je u vagini? Ima li razlike u toplini i jos cemu?
Ne mogu se ja staviti u tvoju situaciju. Nažalost nisam pripremio dizertaciju na tu temu. Ja sam se morao obrezati iz medicinskih razloga, tako da mi do sexa nije bilo. Pretpostavljam s obzirom na godine da i ti imaš medicinske razloge za to. Uradi to bez straha.
 
E sad.. Pitanje je kakva vrsta obrezivanja je po srijedi? Da li samo vjersko (gdje se samo prepucij malo zareže) ili odstranjivanje kompletne kožice glavića .. Ovo potonje je ono pravo....Kada se obreže kurac, glavić postaje dosta neosjetljiv na vanjske podražaje.. Znatno se produži trajanje sexa. Higijena je puno jendostavnija.Lakše je održavanjei pranje..Jedino što glavić nakon obrezivanja jebeno stalno svrbi u gaćama par tjedana i stalno se diže..treba dosta da outpi na vanjske podražaje..
Uostalom masu žena voli obrezane muškarce.Od tuda i fama o crncima i njihovim kitama..
90% ih je obrezano i mogu znatno duže karati nego bijela neobrezana ekipa........
Između ostaloga obrezana kita daleko manje smrdi a žene to vole..
 
Pozdrav, ja sam morao na obrezivanje sa 25 godina. Glavić je manje osjetljiv na podražaj, ali je sex puno kvalitetniji. Duže traje nego kad sam bio neobrezan. Čak sam malo izgubio u dužini, ali sam dobio u debljini penisa. Plus je što se i ženama više sviđa obrezan.
Zbog cega si izgubio u duljini i dobio na debljini?
 
ja sam bio na obrezivanju sa 39g. kožica je otišla u k...c, dolazilo je do parafimoze.
Uglavnom, nemam negativne pojave tipa prerane ejakulacije, svraba ili slično.
Sex je duplo bolji od kako sam obrezan. Penis je stalno uredan i nema neugodnog mirisa kao prije.
čak imam filing da je sad veći.
Jedina mana je što sad nema drkanja po glaviću...
uglavnom obrezivanje +++
 
E sad.. Pitanje je kakva vrsta obrezivanja je po srijedi? Da li samo vjersko (gdje se samo prepucij malo zareže) ili odstranjivanje kompletne kožice glavića .. Ovo potonje je ono pravo....Kada se obreže kurac, glavić postaje dosta neosjetljiv na vanjske podražaje.. Znatno se produži trajanje sexa. Higijena je puno jendostavnija.Lakše je održavanjei pranje..Jedino što glavić nakon obrezivanja jebeno stalno svrbi u gaćama par tjedana i stalno se diže..treba dosta da outpi na vanjske podražaje..
Uostalom masu žena voli obrezane muškarce.Od tuda i fama o crncima i njihovim kitama..
90% ih je obrezano i mogu znatno duže karati nego bijela neobrezana ekipa........
Između ostaloga obrezana kita daleko manje smrdi a žene to vole..
Operi ga jaro pa nece smrditi ni da nije obrezan...
 
Aster, kada sam spominjao neugodan miris mislio sam na to da penis bez kožice jednostavno nema neugodan miris... Ispod kožice se uvijek nakuplja vlaga koja se brzo usmrdi...
 
To sto se nakuplja ispod kozice zove se smegma. Pranje penisa odnosmo skidanje smegme spada u elementarnu higijenu kao i pranje zuba,tusiranje i umivanje. Dakle kozica ili ne svakako peres li se redovno ne smrdi. Istina obreuan mema smegmu jer se nema sto zavuci ali svejedno ako si neobrezan moze biti bez toga;)
 
Poslao bi vam sliku svoje kite sada, ali nez dali se smije... uglavnom ne mogu navuc kozicu prek glavica dok mi je dignut. Frend koji se obrezao kaze da bi morao i ja ic na obrezivanje jer da se ne moze jebati bez kondoma ak mi se kozica nemre navuc preko glavica.
 
Problem je što će ti se kožica sve više stiskati i na kraju je nećeš moći uopće prevući preko glavića.. Kako ga nećeš moći oprati početi će jako smrditi i smegma će ti početi curiti.. o svrabeži da ne govorim..
Uslijediti će upala a to ne želiš doživjeti..
Moj savjet, hitno se javi svome doktoru a on neka te hitno pošalje urologu...
Obrezivanje je jedini način da se situacija riješi i spriječi upala....
Ne bih te htio strašiti ali to je ipak operacioni zahvat..
Prošao sam to..
 
Poslao bi vam sliku svoje kite sada, ali nez dali se smije... uglavnom ne mogu navuc kozicu prek glavica dok mi je dignut. Frend koji se obrezao kaze da bi morao i ja ic na obrezivanje jer da se ne moze jebati bez kondoma ak mi se kozica nemre navuc preko glavica.
Kad budes jebao ces vidit da mozes bez problema. Ako ti se vec kad je dignut ne moze navuc preko glavica kakve to ima razlike prema kurcu kad si obrezan? A evo i ja sam u istoj situaciji sto se tice nemogucnosti navlacenja kozice preko glavica kad je dignut pa nikad nisam imao problema ni s ni bez kondoma.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh