Nošene najlonke

S mame na malog pisu hahaha kako si jadna stara moja daj si pocni punit ego na nekom kulinarskom showu, a ne na forumu namjenjenom da muski rod pronalazi kurve 🤡 🤡 🤡
 
S mame na malog pisu hahaha kako si jadna stara moja daj si pocni punit ego na nekom kulinarskom showu, a ne na forumu namjenjenom da muski rod pronalazi kurve 🤡 🤡 🤡
Pozdrav.... jansamo ne znam zasto odmah vrijedas i nazivas nekoga kurvetinom????
Toliko o kvocjentu inteligencije prijatelju.....
Uostalom sto te briga sto radi tko ili si samo jebeno ljubomoran sto ti ne prodajes najlonke.....😄😄😄
 
ma uopče se ne treba uzbuđivati,sindrom male piše i to je to...
Nije to nikakvo uzbudivanje, jednostavno ne razumijem takve tipove..... odmah su sve kurvetine..... e mozda je problem.odbijanje pa automatski su sve iste.....
Znaci samo vrijedanje nekoga ne nikakvim osnovama...... ali ponekad da.... uzet srk kavice ili viskija, potegnut dim cigare i samo se nasmijati ovakvim tipovima.......
 
Nije to nikakvo uzbudivanje, jednostavno ne razumijem takve tipove..... odmah su sve kurvetine..... e mozda je problem.odbijanje pa automatski su sve iste.....
Znaci samo vrijedanje nekoga ne nikakvim osnovama...... ali ponekad da.... uzet srk kavice ili viskija, potegnut dim cigare i samo se nasmijati ovakvim tipovima.......
razumijem te u potpunosti,nit me ikad vidio niti išta zna o meni ili nekoj drugoj curi ali važno smo sve kurvetine,a mene zanima šta on radi ovdije??čemu toliko zanimanje za "kurvetinama"
 
Tvoj nadimak mi sve govori hahaha jos si i new member, mater ti jebem tulavu, doslovce kurva trazi paznju po forumu punom starih olinjalih drkarosa, a k tome jos ak mislis da ces jebat ovu babetinu onda si glup ko kurac skupa s njom 🤡
 
Tvoj nadimak mi sve govori hahaha jos si i new member, mater ti jebem tulavu, doslovce kurva trazi paznju po forumu punom starih olinjalih drkarosa, a k tome jos ak mislis da ces jebat ovu babetinu onda si glup ko kurac skupa s njom 🤡
Hahahhaha.... ti stvarno imas problema sam sa sobom...... adimak kao nadimak apsolutno u zivotu ne prestavlja nista.... a mater ne moras dirati jer ja nisam tvoju dirao.... ali to govori o tebi i tvom odgoju..... zao mi je sto ovo netko gleda i cita......a po tvom izboru rjecnika prepostavljam da si neki balonja koji nazaloat jos mora puno proci u zivotu i puno uciti o kulturi....... pozdravi svoje roditelje koji su te tako lijepo odgojili.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh