Nošene najlonke

Pa druze , ako nama nije problem koji volimo to da ih ispostujemo s tim sto im platimo carape koje nose, mislim da je realno da posalje i neku sliku u tim carapama i sliku stopala i prstica,nema se sta traziti dalje ako nece bar koju sliku uz to poslati, jer realno carape ti bilo tko moze poslati
Iskreno od onih sam koji je lud za lepim stopalima i imao sam susret sa par njih, tj uzivao u njihovim stopalima, i svaka mi je ostavila na poklon carapice u kojima je bila. Tako da druze savjetujem u tom slucaju ako je njoj probl sliku da ti posalje , isplati se potrazitii neku koja zna sta ti treba
evo osiječam se prozvana pa bih te lijepo zamolila da ovdje javno napišeš šta si tražio od mene,ili da ja stavim schreenshotove pa da ljudi odluče dali je to ok ili ne
 
i voljala bi da se ovdje jave oni kojima sam poslala fotke(cijeli album)a nakon toga naravno su nestali...
 
nakon kritika evo i pohvala,hvala svima s kojima sam uspješno poslovala ovaj tjedan,ako hoće nek se jave
 
Ima li zainteresiranih za kupnju nošenih najlonki, donjeg veša, čarapa i sličnog, ponudite cijenu.
Komunikacija preko maila da bude sto diskretnije.
 
znači ovdje je tema prodaja našeg nošenog veša,ne razumijem gdje ste vidjeli da se hoču jebati s vama i uz to kad vam odgovorim na vaše gnjusne poruke me još i vrijeđate,i onda se čudite da ne možete nikoga nači,uz ovakav pristup drkati čete vječno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh