Nošene najlonke

E da sve pružateljice usluga ovako razmišljaju gdje bi nam bio kraj.
Upravo tako i ja razmišljam, prodajem gaćice i ostalu odjeću, baš preko ljeta ne i najlonke jer se stvarno ne osjećam ugodno u njima po vrućinama. Ne možeš vjerovati koliko ima žicaroša slika... Na 10 poruka 1 koji je stvarno zainteresiran. Doduše, više se i ne oglašavam nešto puno jer imam više manje stalne koji uzimaju i popune termine nošenja... Tu i tamo uleti koji stranac na redditu. Dok sam se aktivno oglašavala čekalo se po par dana...
 
Zaboravih spomenuti koliko ima onih koji nude sex i svašta nešto drugo a u profilu na raznim platformama piše isključivo odjeća a slike dobije onaj tko kupi... Čist račun duga ljubav
 
Zaboravih spomenuti koliko ima onih koji nude sex i svašta nešto drugo a u profilu na raznim platformama piše isključivo odjeća a slike dobije onaj tko kupi... Čist račun duga ljubav
Pa to je cisto ok... naravno ima raznih....
Ja iskreno volim necije nosene najlonke.... i pogotovo miris, a ako dobijem sliku meni top..... nikad ni jednu nisam trazio slike, samo koliko kosta i koliko bi htio da nosi.....
 
i još traže telefonski poziv radi lakšeg dogovora ili isključivo osobnu primopredaju...:oops:(n)
Da, pozive i videopozive od mene neće dobiti, prodajem veš, natipkaj što želiš i to je to... A što se tiče osobne primopredaje, u principu ako mi netko djeluje normalno na porukama i ako uzima već X puta, postoji mogućnost da odem osobno... Imam dvojicu kojima idem osobno (na javnom mjestu), dođem u haljinici, skinem gaćice odmah ispred njih i dam im ali to treba zaslužiti - sigurno neću otići osobno osobi koja prvi puta napiše poruku "pošto gaćice"
 
Da, pozive i videopozive od mene neće dobiti, prodajem veš, natipkaj što želiš i to je to... A što se tiče osobne primopredaje, u principu ako mi netko djeluje normalno na porukama i ako uzima već X puta, postoji mogućnost da odem osobno... Imam dvojicu kojima idem osobno (na javnom mjestu), dođem u haljinici, skinem gaćice odmah ispred njih i dam im ali to treba zaslužiti - sigurno neću otići osobno osobi koja prvi puta napiše poruku "pošto gaćice"
1000 % u pravu,nema se šta nadodati na ovo,ili očeš gačice/najlonke... ili tražiš sex(to mi nije u ponudi ;) )
 
S muske strane moram reci da se slazem u potpunosti, sta te zanima kupi i radi s njima sta hoces a za sve ostalo mislim da je previse ( to je moje misljenje, nemoraju se svi slozit).
 
Moja želja je pronaći u Rijeci djevojku koja ih voli nositi i joj ih mogu kupiti po želji njezinoj, medjutim jako tesko je pronaci takvu barem meni.
Jedino sto bi zelio da se mozemo provozati autom dok ima na sebi te najlonke.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh