Nera

Nije problem cura problem je baba koja se javlja na telefon
I da, tu babu zovemo "baba iz bunara".

Osim toga, po meni je ipak moguće da ta baba nije uvijek u igri već da cura ima neki stari mobitel sa sjebanim mikrofonom koji joj izobličuje glas.
Ne mislim ja reći da babe nema, nego da cura ponekad preko telefona zvuči kao baba.
 
Babu sam pital,baba jesi ti ona baba kaje rentala plavušu prije 10+ - g
Baba veli da nije
Plavuša je dolazila u goste,odlična je bila za jebat
 
Ja sam bio kod nje dvaput i uvijek mi je djelovala ukomirano, kao da je stalno na nečemu. Pospana, jedva govori. Ne smiješ joj dirat a kamoli sisat bradavice. Ima nekog malog psa. Puna je piercinga, probušen jezik. Dugo nisam bio, ne znam dal se promijenila. Mlada je ali kaj to vrijedi kad je sva ukomirana i djeluje starije zbog toga.
 
Ja sam bio kod nje dvaput i uvijek mi je djelovala ukomirano, kao da je stalno na nečemu. Pospana, jedva govori. Ne smiješ joj dirat a kamoli sisat bradavice. Ima nekog malog psa. Puna je piercinga, probušen jezik. Dugo nisam bio, ne znam dal se promijenila. Mlada je ali kaj to vrijedi kad je sva ukomirana i djeluje starije zbog toga.
Ta o kojoj ti pričaš nije ova nera o kojoj je tema pokrenuta jer ja sam bio tri puta sa njom i nema pirsing nigdje i kad sam ja bio kod nje nije imala nikakvog psa. I normalno je prićala i nije djelovala da je na nečemu. Baš je komunikativna i nema problema sa pričanjem.
 
I da, tu babu zovemo "baba iz bunara".

Osim toga, po meni je ipak moguće da ta baba nije uvijek u igri već da cura ima neki stari mobitel sa sjebanim mikrofonom koji joj izobličuje glas.
Ne mislim ja reći da babe nema, nego da cura ponekad preko telefona zvuči kao baba.
Ima neko s njom još u stanu pimp ili baba, zadnje sam bio negdje 2016 u Malešnici kod nje, taman počela pljugat mi kad ode do kuhinje preko puta kauča i tamo priča s nekim sa vrata pa se vrati a stojko čeka itd.
 
tam kod vivasa na malešnici pa te svi vide jer ti otvara ulazna od zgrade,tad je još bila fino uska, sad je haustor
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh