Nera

Ma kad zoveš javi se neka luda baba i kad pitaš da dođe u tvoj prostor onda kao ko je to sa tobom tu ja kažem nitko ona kao ne viruje ali kao aj doči će ali na kraju ne dođe.
 
Jednom sam bio kod njih u stanu ustvari javila se ta baba ali kad sam došao dočekala me neka mlađa ženska nekih između 27 i 30 godina. Ne ljubi se nema svršavanja po njoj neda da joj se dira pica kao možeš je uhvatiti za sisu ali nesmiješ ju dirati po bradavicama kao osjetljive su joj ili što je več sa tim htjela reći
 
Jednom sam bio kod njih u stanu ustvari javila se ta baba ali kad sam došao dočekala me neka mlađa ženska nekih između 27 i 30 godina. Ne ljubi se nema svršavanja po njoj neda da joj se dira pica kao možeš je uhvatiti za sisu ali nesmiješ ju dirati po bradavicama kao osjetljive su joj ili što je več sa tim htjela reći
E jesmo razliciti, ili one mijenjaju raspolozenje.
Meni je bila odlicna, bas je zgodna i uređena, bila je dobre volje, sise sam normalno dirao, ima uvucene bradavice. Inace se ne ljubim, pa ne znam.
Spremam se opet, al me strah da si pokvarim dojam ak je stvarno toliko promjenjiva.
 
Jednom sam bio kod njih u stanu ustvari javila se ta baba ali kad sam došao dočekala me neka mlađa ženska nekih između 27 i 30 godina. Ne ljubi se nema svršavanja po njoj neda da joj se dira pica kao možeš je uhvatiti za sisu ali nesmiješ ju dirati po bradavicama kao osjetljive su joj ili što je več sa tim htjela reći
Ispada da kod nje nista nemoze i nista nesmijes osim platiti joj za nikakvu uslugu
 
E jesmo razliciti, ili one mijenjaju raspolozenje.
Meni je bila odlicna, bas je zgodna i uređena, bila je dobre volje, sise sam normalno dirao, ima uvucene bradavice. Inace se ne ljubim, pa ne znam.
Spremam se opet, al me strah da si pokvarim dojam ak je stvarno toliko promjenjiva.
čini mi se da ne pričamo o istoj curi očito. ova je imala normalne bradavice nisu bile uvućene i dala mi je da je diram po sisama ali mi nije dala da je malo uštipnem za bradavicu
 
Kad ste bili zadnji put kod nje, nisam vidio vec duže oglas?
Ja sam bio još prije 2 godine ali sam prije misec dana zvao i javila se neka baba koja se i inače javlja i reka san da dođe kod mene ali kao ko je sa tobom ja da nije nitko i ona kao da če doć i nije došla. nije mi jasno zašto stavlja u oglas da dolazi i kod nas u prostor kad ne viruje da sam sam u stanu a bio sam stvarno sam.
 
Ljudi dakle ovako. O ovoj curi ima već puno toga napisano samo što je prije koristila druga imena.
Dakle priča o njoj je uvijek ista a glasi ovako: zna biti i ovakva i onakva, ovisi kad naletiš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh