Muska sramota

objavljivanje privatnih stvari ne samo da je nehumano več je i kaznjivo zakonom. ja bi lično tužio tu osobu !
Onda bih ja trebao tužiti internet providera pošto su bez moga znanja i pristanka objavili moj broj moba i telefona
I prostitucija je zakonom zabranjena pa leti sperma na sve strane
Jesi ti pročitao šta u ovome topicu ili onako samo da se nadovežeš ?
 
Onda bih ja trebao tužiti internet providera pošto su bez moga znanja i pristanka objavili moj broj moba i telefona
I prostitucija je zakonom zabranjena pa leti sperma na sve strane
Jesi ti pročitao šta u ovome topicu ili onako samo da se nadovežeš ?
bez tvoje saglasnosti niko ama baš niko nesmje ti javno objaljat tvoje lične podatke slike... itd
 
Za koje bi ti to objavljene podatke i koga tužio????
Osim u par slučajeva kad su se objavili podaci o imenima i prezimenima osoba, njihove adrese i mjesta rada, sve ostalo nema veze s podacima koji bi nekoga kompromitirali ili izvrgli javnoj poruzi. Ovdje objavljivati telefonske brojeve koji su navedeni na PO definitivno nije nešto što bi bilo u suprotnosti s zakonom.
I dajte se opametite, neće vam Sabina dati pičke ako joj se ovim putem uvlačite u šupak. Šupci.
sabinu u ovome ne uvlači ! ja kažem šta po zakonu sme a šta nesme ! a od koga ču dobit "pičku" to je moja stvar.
 
svaki osobni podatak !
Da ali koji ?
Kakve veze to ima sa ovom temom i forumom kada su svi brojevi objavljivani od strane samih ljudi koji nude usluge prostitucije
Koja je isto tako zakonom zabranjena
I šta sada ?
Pogledaj šta se sve događa oko nas i koji se zakoni krše
Ovo je pičkin dim
 
Da ali koji ?
Kakve veze to ima sa ovom temom i forumom kada su svi brojevi objavljivani od strane samih ljudi koji nude usluge prostitucije
Koja je isto tako zakonom zabranjena
I šta sada ?
Pogledaj šta se sve događa oko nas i koji se zakoni krše
Ovo je pičkin dim
razumjem ja tebe prijatelju ! ali je bar nečovječno objavljivat tuđe fotke telke itd.
ako je i prostitutka i ona je čovjek i treba je poštovat a ne da se snjom briše patos.
 
razumjem ja tebe prijatelju ! ali je bar nečovječno objavljivat tuđe fotke telke itd.
ako je i prostitutka i ona je čovjek i treba je poštovat a ne da se snjom briše patos.
Ali odakle nekome slika od te prostitutke ako ju ona nije sama objavila ?
Pa krađa identiteta je moguća i događa se
A o slikama da ne pričamo
Ako ičega ima na netu što je protuzakonito postavljeno su slike
Pogledaj samo dejting aplikacije
Sve pecaroši
 
Ali odakle nekome slika od te prostitutke ako ju ona nije sama objavila ?
Pa krađa identiteta je moguća i događa se
A o slikama da ne pričamo
Ako ičega ima na netu što je protuzakonito postavljeno su slike
Pogledaj samo dejting aplikacije
Sve pecaroši
a što ako je ona poslala nekom 🤔 a taj isti to obkavi ! to je krivično delo !
posebno eksplicitne fotke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh