Muska sramota

Sabina

New member
Kako vas muske nije sram objavljivat brojeve zena kod kojoh ste bili , a sta da vase zene doznaju to da se okolo jebete i placate, i da vas te iste prijave , da njihove brojeve objavljujete i pisete o njima , krijete se pod tim laznim imenima tu i pisete , sram vas moze biti , koliko ste jadni .
 
Definitivno se slažem sa Sabinom.. Ako su brojevi u oglasniku, sve jasno, al objavljivati brojeve ili neke privatne, druge...totalno NE. Da nije tih žena, ne bi ni bilo ni oglasnika, ni nas na njemu.
 
Definitivno se slažem sa Sabinom.. Ako su brojevi u oglasniku, sve jasno, al objavljivati brojeve ili neke privatne, druge...totalno NE. Da nije tih žena, ne bi ni bilo ni oglasnika, ni nas na njemu
Pa svi smo mi tu zbog iste stvari.
Jednu stvar mogu razumijeti a to je da neka budala dijeli privatni broj od bivše recimo namjerno da joj napakosti itd...
Dok žena nema veze sa prostitucijom
To jest bolesno
Ali koji oglasi čovječe ?
Ma 99 posto toga što vidiš po oglasima je scam
Na dejting sajtovima je skoro sve fejk a kamoli prostitucija i to još na Balkanu zadrtome
Problem je što nije legalno
A drugi problem je naš mentalitet
Treći problem je očigledno internet i anonimnost tobože
A četvrti je koliko možeš zapravo nekome vjerovati ovdje
Nitko ovdje nije anoniman makar mislio da je
Osobno nemam ništa protiv prostitucije jel na tako šta gledam kao i na svaki drugi obični posao
Ako se neka žena odluči na to pa tko joj šta može ? Ili muškarac
Šta će policija saznati i nakon što ju opomenu i što god ona se pritaji na jedno vrijeme i onda se vrati poslu opet
Svi sajtovi sa tim oglasima su orkistrirani pod nekim i sve se zna
Samo problem je u tome što država nema neke koristi dok se ne legalizira
Jel bitno da li se jebemo sa nekom ženom zato što to želimo oboje ili za čokoladu
Očigledno ako je za čokoladu nije prostitucija
Ako mi neka odluči popušiti zato što sam joj popravio laptop jel to prostitucija ?
Možda jednoga dana legaliziraju a možda i neće
Evo baci pogled na druge države koje su ispred nas dvijesto svijetlosnih godina pa im prostitutke u pola bijelog dana stoje po ulicama i svi na to gledaju kao na normalnu stvar pošto su se navikli
A mi čim vidimo nešto novo ili drukčije odmah se upire prstom
Čemu onda ovaj forum ?
Da se promovira plavi oglasnik ?
Podijeliti broj od neke prostitutke nije problem dokle god to ostane pod privatno
Zato i postoje privatne prepiske na forumu pa se dogovarajte ili mijenjajte brojeve
Ali ne neke random brojeve koje ste pronašli u imeniku već prave brojeve koji su provjereni
A kako znati da li su pravi i provjereni ?
Pa eto valjda ovaj forum služi u te svrhe

A ti Sabina tko kod da jesi malo pogledaj šta se događa u normalnome svijetu i sve će ti biti jasno
Šta pokušavaš suzbiti prostituciju ?
Pa nisi to wonder woman sa magičnim lasom
Tu dolaziš i sereš tipa šta ako vam žene doznaju a šta ako vam cure doznaju ?
Hvala ti što brineš za nas ali ti pojma nemaš niti tko je u braku ovdje a tko je u običnoj vezi
Stoga te tvoje pokušaje ti nitko neće ozbiljno shvatiti pošto nemaju smisla
Zaboravljaš da smo ljudi i svi smo različiti sa svojim mišljenjima i problemima
Niti imaš pojma zbog čega se neka žena prostituira niti imaš pojma zbog čega se neki muškarac odlučuje na prostitutku
Vjeruj mi da su teške muke iza toga u većini slučajeva
Tvoje mišljenje je jednako koliko i moje
Pošto su oba nebitna
A u svijetu će se i dalje što žene što muški što trans osobe jebati za pare a mi po tome pitanju ne možemo učiniti ništa
A klijenata uvijek ima i biti će ih zauvijek
Bolje se idi brini za dječiju prostituciju koja je isto tako super aktivna
Ili nekrofiliju po mrtvačnicama
 
Jednu stvar mogu razumijeti a to je da neka budala dijeli privatni broj od bivše recimo namjerno da joj napakosti itd...
Dok žena nema veze sa prostitucijom
To jest bolesno
Ali koji oglasi čovječe ?
Ma 99 posto toga što vidiš po oglasima je scam
Na dejting sajtovima je skoro sve fejk a kamoli prostitucija i to još na Balkanu zadrtome
Problem je što nije legalno
A drugi problem je naš mentalitet
Treći problem je očigledno internet i anonimnost tobože
A četvrti je koliko možeš zapravo nekome vjerovati ovdje
Nitko ovdje nije anoniman makar mislio da je
Osobno nemam ništa protiv prostitucije jel na tako šta gledam kao i na svaki drugi obični posao
Ako se neka žena odluči na to pa tko joj šta može ? Ili muškarac
Šta će policija saznati i nakon što ju opomenu i što god ona se pritaji na jedno vrijeme i onda se vrati poslu opet
Svi sajtovi sa tim oglasima su orkistrirani pod nekim i sve se zna
Samo problem je u tome što država nema neke koristi dok se ne legalizira
Jel bitno da li se jebemo sa nekom ženom zato što to želimo oboje ili za čokoladu
Očigledno ako je za čokoladu nije prostitucija
Ako mi neka odluči popušiti zato što sam joj popravio laptop jel to prostitucija ?
Možda jednoga dana legaliziraju a možda i neće
Evo baci pogled na druge države koje su ispred nas dvijesto svijetlosnih godina pa im prostitutke u pola bijelog dana stoje po ulicama i svi na to gledaju kao na normalnu stvar pošto su se navikli
A mi čim vidimo nešto novo ili drukčije odmah se upire prstom
Čemu onda ovaj forum ?
Da se promovira plavi oglasnik ?
Podijeliti broj od neke prostitutke nije problem dokle god to ostane pod privatno
Zato i postoje privatne prepiske na forumu pa se dogovarajte ili mijenjajte brojeve
Ali ne neke random brojeve koje ste pronašli u imeniku već prave brojeve koji su provjereni
A kako znati da li su pravi i provjereni ?
Pa eto valjda ovaj forum služi u te svrhe

A ti Sabina tko kod da jesi malo pogledaj šta se događa u normalnome svijetu i sve će ti biti jasno
Šta pokušavaš suzbiti prostituciju ?
Pa nisi to wonder woman sa magičnim lasom
Tu dolaziš i sereš tipa šta ako vam žene doznaju a šta ako vam cure doznaju ?
Hvala ti što brineš za nas ali ti pojma nemaš niti tko je u braku ovdje a tko je u običnoj vezi
Stoga te tvoje pokušaje ti nitko neće ozbiljno shvatiti pošto nemaju smisla
Zaboravljaš da smo ljudi i svi smo različiti sa svojim mišljenjima i problemima
Niti imaš pojma zbog čega se neka žena prostituira niti imaš pojma zbog čega se neki muškarac odlučuje na prostitutku
Vjeruj mi da su teške muke iza toga u većini slučajeva
Tvoje mišljenje je jednako koliko i moje
Pošto su oba nebitna
A u svijetu će se i dalje što žene što muški što trans osobe jebati za pare a mi po tome pitanju ne možemo učiniti ništa
A klijenata uvijek ima i biti će ih zauvijek
Bolje se idi brini za dječiju prostituciju koja je isto tako super aktivna
Ili nekrofiliju po mrtvačnicama
Sve u redu sto si napisao , samo komentiram pisem , ja se ne bavim time , al ih puno poznam sto pricaju o tome gdje sa kojom bili , logicno bi bilo sa to zadrze za sebe , da to nitko nezna , toga je bilo od pamtivjeka , al prozivat tu neke , dijelit njihove brojeve javno , jadno je , a neznas di ko koga pozna ,svijet je danas mali, cemu si pravit probleme di netreba , idi napravi to i suti ...moje misljenje
 
Sve u redu sto si napisao , samo komentiram pisem , ja se ne bavim time , al ih puno poznam sto pricaju o tome gdje sa kojom bili , logicno bi bilo sa to zadrze za sebe , da to nitko nezna , toga je bilo od pamtivjeka , al prozivat tu neke , dijelit njihove brojeve javno , jadno je , a neznas di ko koga pozna ,svijet je danas mali, cemu si pravit probleme di netreba , idi napravi to i suti ...moje misljenje
Ima i tu istine sto kazes, al u vecini slucajeva su to recenzije za cure koje se javno oglasavaju. Njih velika vecina koristi iznajmljene apartmane ili stanove. Naravno i ja sam protiv toga da se javno objavljuju informacije od neke cure, al opet to je rizik posla, nikad ne znas sta te ceka s druge strane vrata (u oba smjera).
 
Sve u redu sto si napisao , samo komentiram pisem , ja se ne bavim time , al ih puno poznam sto pricaju o tome gdje sa kojom bili , logicno bi bilo sa to zadrze za sebe , da to nitko nezna , toga je bilo od pamtivjeka , al prozivat tu neke , dijelit njihove brojeve javno , jadno je , a neznas di ko koga pozna ,svijet je danas mali, cemu si pravit probleme di netreba , idi napravi to i suti ...moje misljenje
Ima smisla to što pišeš i možemo sada u nedogled o tome
Shvati prvo da nismo monogama bića
Muški vole da mijenjaju i žene vole da mijenjaju radilo se o prostituciji ili ne
Ovo je forum na kraju krajeva i nitko ne zna tko koga zna ili ne zna
Svima je u interesu isto
Ali ja osobno ne vidim da netko dijeli javno u topic direktno nečiji broj koji je vidljiv svima pa čak i gostima foruma
Više manje dijele upravo te neke oglase sa nekih portala itd...
Ako meni npr netko u pp pošalje broj koji je sigurnjak ne vidim razloga da to ne iskoristim
Isto tako onda možeš pljuvati po svim drugim sajtovima gdje se brojevi javno postavljaju
A ima ih mnoštvo i tko zna kome se uopće javljaš
Ma kažem dokle god se to kod nas ne legalizira uvijek će biti problema bilo kojih fela
Ideja ovoga foruma nije da se zadržava za sebe ako ti je neka osoba na pp dala sigurno provjereni broj
Ako hoćeš nešto moraš dati za uzvrat bar nešto
A onda je na toj prostitutki hoće li ona ili neće primati nove klijente ili ih ima dovoljno da se sama po nekoj logici zaustavi
Kad tad nekome će da dojadi i tražiti će novu prostitutku u zamjenu za onu sa kojom je bio
Jebiga ni to se ne može zaustaviti
Upravo to svijet je mali e pa onda logika da će taj neki koji je jebao neku za lovu reći svojem prijatelju a on će nekom desetom i tako u krug
Nema smisla ova tema više iskreno
Ovaj forum može biti paravan zapravo a ne ono što neki misle
E sada ti misli od jutra do sutra da li je to tako ili ne
Kažem tema o kojoj možemo vječito
 
Kako vas muske nije sram objavljivat brojeve zena kod kojoh ste bili , a sta da vase zene doznaju to da se okolo jebete i placate, i da vas te iste prijave , da njihove brojeve objavljujete i pisete o njima , krijete se pod tim laznim imenima tu i pisete , sram vas moze biti , koliko ste jadni .
Brojeve valjda objavljujete vi same, u oglasima, tako da su javni. Postoje forumi gdje se komentira, hvali i kritizira usluga doktora, zubara, frizera, razno raznih usluga tako da nije to nikakva sramota Sabinice draga...
 
Ne kuzim cemu ovo, u cemu je problem ako se tu dijele javno dostupni brojevi od njihovog oglasa? Razumio bih da se dijele privatni brojevi koji su dani u povjerenju, ali se one same reklamiraju na te svoje "sluzbene" brojeve, i mi ovdje samo dijelimo dalje.

Da se jos nadovezem na ovo, forumi poput ovog upravo postoje zbog toga da se filtriraju zenske koje ne valjaju, a na zalost kod nas na plavom oglasniku, takvih je velika vecina.
 
Kako vas muske nije sram objavljivat brojeve zena kod kojoh ste bili , a sta da vase zene doznaju to da se okolo jebete i placate, i da vas te iste prijave , da njihove brojeve objavljujete i pisete o njima , krijete se pod tim laznim imenima tu i pisete , sram vas moze biti , koliko ste jadni .
A tko ce te doci jebat i kako ces zaraditi ako ne znamo broj???
 
Sve u redu sto si napisao , samo komentiram pisem , ja se ne bavim time , al ih puno poznam sto pricaju o tome gdje sa kojom bili , logicno bi bilo sa to zadrze za sebe , da to nitko nezna , toga je bilo od pamtivjeka , al prozivat tu neke , dijelit njihove brojeve javno , jadno je , a neznas di ko koga pozna ,svijet je danas mali, cemu si pravit probleme di netreba , idi napravi to i suti ...moje misljenje
Upravo tako,potpuno se slažem sa Sabinom...i odmah da kažem da ne tražim i ne očekujem pičke od nje😂😂 ...i da se razumijemo nisam osoba koja plaća sex....ali moj stav je da nije u redu dijeliti brojeve šakom i kapom,nego bi trebala postojati neka diskrecija ...i te žene zaslužuju diskreciju i poštovanje....kako bi vama bilo da one dijele brojeve okolo i govore taj je bio kod mene za 30 sekundi svršio i ništa više od njega😂😂...dajte ljudi malo poštovanja prema tim zenama
 
Upravo tako,potpuno se slažem sa Sabinom...i odmah da kažem da ne tražim i ne očekujem pičke od nje😂😂 ...i da se razumijemo nisam osoba koja plaća sex....ali moj stav je da nije u redu dijeliti brojeve šakom i kapom,nego bi trebala postojati neka diskrecija ...i te žene zaslužuju diskreciju i poštovanje....kako bi vama bilo da one dijele brojeve okolo i govore taj je bio kod mene za 30 sekundi svršio i ništa više od njega😂😂...dajte ljudi malo poštovanja prema tim zenama
Ja mislim da je mnogim prostitutkama u interesu da se i svrši za 30 sekundi ako je moguće
Što brže to bolje
Na kraju dana bave se s tim ne radi užitka već radi što brže zarade
Nije njima u interesu dijeliti brojeve od klijenata pošto će te iste izgubiti
Ne samo izgubiti već biti prijavljena policiji od strane nekog kretena zato što nije bilo po njegovom
Treba kažnjavati snobovske klijente a prostitutke zakonski zaštititi u prijevodu legalizirati tu jebenu prostituciju više
Da, jamačno ženska osoba koja se bavi prostitucijom priča svojim kolegicama isto tako prostitutkama kako je ovaj ili onaj svršio za 30 sekundi
Ma puca im ona stvar
Nema pojma ni tko si a nemaš pojma ni tko je ona
Odradiš i do jaja
Pa nije ovo srednja škola
Naravno da te žene zaslužuju diskreciju i poštovanje što na licu mjesta a što preko interneta
Sve žene zaslužuju poštovanje samo što mi radi našega mentaliteta na prostitutke gledamo kao na manje vrijedne žene
Na žalost ima teških idiota u svim oblicima
A što se tiče brojeva pa jebemu brojeve više
Pa nije ovo Amsterdam da biraš iz izloga prostitutku već moliš boga da naletiš bar na jednu koja radi zaprave a da nije neka prevara
Pa kako drukčije nego preko brojeva koje postavlja tko zna tko po ovom usranom internetu
Ako ćeš tražiti prostitutku preko neta ovdje kod nas na Balkanu je ekvivalent lutriji
Možeš samo na sreću ubosti pravi oglas možda na deepweb ili moljikati tu po forumu kao ja osobno
Osim ako ne ideš negdje van gdje je to totalno legalizirano i smatrano nešto pod normalno
Da li misliš da se tamo koriste forumi kao što je ovaj ?
Ne već tamo imaš recimo aplikaciju pomoću koje vidiš koja prostitutka je slobodna za koji termin i sve prave slike sa opisom u detalj
Nema straha niti ikakvih pizdarija
Da se ne moraš previše približavati izlogu ako te bole noge 😂 i da se ne gomila previše ljudi na jednom mjestu i krče promet ulicama jel kada turisti navale to je kao roj pčela 😂
Eto dokle daleko neke države odlaze po pitanju prostitucije
A dobro im isto tako dođe za turizam uz naravno ostale atrakcije
Kod nas da je bilo legalizirano za vrijeme Game of thrones mislim da bi se od sperme zidine urušile
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh