Marija P - iskustvo

I ja bih bio zahvalan
EX ZADAR nudim PUSENJE vas auto, moze i sex ali s dečkima do 28,29 godina, ja imam 23, stariji hvala ne, oni mogu dobit samo pusenje i ćao, sex oću sa guza, kita bar 18 cm manje ne osjetim, kondom obavezan, javit se sa normalnom slikom jer me jebat svatko sigurno neće, slike s interneta mi ne salji te jer nisan s kruske pala.. do petka sam u zadru, wap viber poruka 0996415849
 
EX ZADAR nudim PUSENJE vas auto, moze i sex ali s dečkima do 28,29 godina, ja imam 23, stariji hvala ne, oni mogu dobit samo pusenje i ćao, sex oću sa guza, kita bar 18 cm manje ne osjetim, kondom obavezan, javit se sa normalnom slikom jer me jebat svatko sigurno neće, slike s interneta mi ne salji te jer nisan s kruske pala.. do petka sam u zadru, wap viber poruka 0996415849
A luda ludasta...vidi se da si jedino za k...c pusit. Bas cu tebi slike poslati, koje brije ti brijes ccc...
 
EX ZADAR nudim PUSENJE vas auto, moze i sex ali s dečkima do 28,29 godina, ja imam 23, stariji hvala ne, oni mogu dobit samo pusenje i ćao, sex oću sa guza, kita bar 18 cm manje ne osjetim, kondom obavezan, javit se sa normalnom slikom jer me jebat svatko sigurno neće, slike s interneta mi ne salji te jer nisan s kruske pala.. do petka sam u zadru, wap viber poruka 0996415849
Sve trazi, mladog, dobro da nije rekla savrsenog, da joj se svida i da joj jos i plati, daj mala spusti se na zemlju, cudno da neko i placa to
 
sex ONA TRAŽI NJEGA ZADAR ko oće pušenje, drkanje u vasem autu neka se javi, u zadru sam do petka, bez slike se ne nalazim s razlogom, cura sam, oću brzi dogovor, u suprotnom idete na block. Diskrecija 100 %. wap viber poruka 0996415849
Najnoviji oglas
 
bio jučer kod dotične , i dalje se ništa nije promjenilo , i dalje od početka joj se žuri ,je*banje majke životu i svemu da šta ona to mora radit , pm svima , neće to više nikad radit .Pušila 2 min i nisam svršio pa joj se neda , pa daj da se naguzi vani kao to će bit prije gotovo , čekaju je negdje nešto ,uglavnom žešći poremećaj ima i treba joj stručna pomoć.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh