Marija P - iskustvo

Ja sam bio prije cca 10 mjeseci

Prije svega, da u startu ksžem da ako očekujete nešto normalno, bilo izgledim, bilo ponašanjem ova žena to nije. Rekao bi da je prvi dojam da je stvarno glomazna, dosta visoka, svuda je ima i previše.
Nakon 50&ak izuzetno akresivnih viber poruka, kupim ju u nekoj ulici.
Kako sam očekivao ludosti, prepustio sam se i odlučio da će mi ovo sve biti zabavno iskustvo.
Odmah u autu je krenula kako ovo njoj ne treba, koji kurac ovo ono. Ja sam baš bio u điru zajebsncije pa sam se prepustio i na kraju smo se zajebavali baš fino. Makar treba paziti svaku riječ jebiga.
Vidi se da ima uigrane sheme jer me odmah navigira do nekog mjesta gdje zna da će biti mira.
Vadi kurac, i s dosta negodovanja kreće pušiti.
Kad je krenula, majke mi, oduševio sam se. Žena se guši u kurcu, balavi ga. Jedino je izuzetno nezgodno što to sve radi u autu ps nema mjesta. Da ima svoj prostor pa se možeš raspružiti pola Zagreba bi išlo na pljugicu kod Mare.
Dudla ga ona tako 5 minuta, ja ju hvatam za sise koje su ogromne i krene se žaliti da joj se neda ovo ono.
Ja samo kažem da se vrati dole i krenem ju jebati u usta na šta sva balava ksže da ću ju ugušiti. Jebo sam ju tak kolko je dala makar joj nije bilo najmilije i to se vidlo.
Istovar u čvalje, progutala je sve.

Možda sam lud, ali da ima prostor, da se mogu namjestiti ja bi opet išao.
Ak se možete prepustiti i prihvatiti ludilo, ja bi čak i preporučio hahaha.

Šteta 300 vjeverica

Ima li tko još neka dobra iskustva s njom ili sam jedini tu?
 
Ja sam bio prije cca 10 mjeseci

Prije svega, da u startu ksžem da ako očekujete nešto normalno, bilo izgledim, bilo ponašanjem ova žena to nije. Rekao bi da je prvi dojam da je stvarno glomazna, dosta visoka, svuda je ima i previše.
Nakon 50&ak izuzetno akresivnih viber poruka, kupim ju u nekoj ulici.
Kako sam očekivao ludosti, prepustio sam se i odlučio da će mi ovo sve biti zabavno iskustvo.
Odmah u autu je krenula kako ovo njoj ne treba, koji kurac ovo ono. Ja sam baš bio u điru zajebsncije pa sam se prepustio i na kraju smo se zajebavali baš fino. Makar treba paziti svaku riječ jebiga.
Vidi se da ima uigrane sheme jer me odmah navigira do nekog mjesta gdje zna da će biti mira.
Vadi kurac, i s dosta negodovanja kreće pušiti.
Kad je krenula, majke mi, oduševio sam se. Žena se guši u kurcu, balavi ga. Jedino je izuzetno nezgodno što to sve radi u autu ps nema mjesta. Da ima svoj prostor pa se možeš raspružiti pola Zagreba bi išlo na pljugicu kod Mare.
Dudla ga ona tako 5 minuta, ja ju hvatam za sise koje su ogromne i krene se žaliti da joj se neda ovo ono.
Ja samo kažem da se vrati dole i krenem ju jebati u usta na šta sva balava ksže da ću ju ugušiti. Jebo sam ju tak kolko je dala makar joj nije bilo najmilije i to se vidlo.
Istovar u čvalje, progutala je sve.

Možda sam lud, ali da ima prostor, da se mogu namjestiti ja bi opet išao.
Ak se možete prepustiti i prihvatiti ludilo, ja bi čak i preporučio hahaha.

Šteta 300 vjeverica

Ima li tko još neka dobra iskustva s njom ili sam jedini tu?

Ovo je ko da sam ja napisao recenziju, evo ti moja pa pročitaj. Velim ti meni je to fora đir, znam kaj me čeka, al kad joj ga metnem u usta, onda mi je još mi je slađe. Ko neka predigra mi dođe to njeno zanovijetanje i navodna bahatost hah.

https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/marija-poljak-iskustvo.768/post-133264
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh