Marija P - iskustvo

Apsolutno se slažem.
A ovo za kile živa istina, haha. Čak je uvijek u auto dolazila extra sređena, mirišljava... Pare uvijek POSLE.

Par puta me odvela do onog nekog parkinga s visokom žičanom ogradom. Uvijek inzistirala da odemo iza, da ima više mjesta.
I onda odjednom PAF. Nadrkana i debela.
vjeruj da je bila jedna od boljih picki za jebanje.
ok, odrađivala je to u autu / na autu, ali to je meni i zanimljivo (mlađi bio jbg)

kako je god namjestis samo udri jebi i to je to.

Sad kakva je ne znam, bio zadnji put prije 2 god, sad pisu svasta i vjerujem da je tako, onda je bila vec malo tankih zivaca al ajd.
 
da nije onaj Dumba? ..taj je sve izjebo bez kondoma i obavezno svršavao unutra 😆

Ak nije nekoj napravio dete, sigurno je skupio hepatitis A-B-C, sojeve sifilisa od D-K i AIDS-a od L-Ž 😁
 
istina....jedno dijete,a drugo na putu,nervoza stalna,alkohol...Za mi je te djece,nece to dobro zavrsiti...Volio bih da se varam....
Ne znam kako ovo sve ovako javno noje došlo do roditelja. Ma prestrašno,mala baš ima problem a kad pohledaš od prije par godina dok se nije udebljala bila je baš pičketina ,mogla je birat sa kim će. Nakraju ovako završi. Užas.
 
Ne znam kako ovo sve ovako javno noje došlo do roditelja. Ma prestrašno,mala baš ima problem a kad pohledaš od prije par godina dok se nije udebljala bila je baš pičketina ,mogla je birat sa kim će. Nakraju ovako završi. Užas.
Stari...pa to ti kazem...Svi smo mi ovde zbog zabave,seksa i stvari uz njega...Nisam moralna gromada,ali uvijek gledam na to sta da je to tko moj...To sta je pocela da se bavi ovime i je startalo sve te ludosti..A to za obitelj ne znam,ali ne vjerujem da ne znaju bar nesto,,,ruzno rec,ali mozda ih nije ni briga vise,,,
 
Rasprava je bezveze. Vijest da je trudna je prenio tip koji se uclanio u forum pred koji dan, a cisto sumnjam da Mare ima i jednu prijateljicu zbog svog bahatog ponasanja i manipulacija.
 
Ne znam kako ovo sve ovako javno noje došlo do roditelja. Ma prestrašno,mala baš ima problem a kad pohledaš od prije par godina dok se nije udebljala bila je baš pičketina ,mogla je birat sa kim će. Nakraju ovako završi. Užas.
a ne znam ni jel ima roditelje, znam da sam na tik toku gledao neki lajv malo, doslovno malo jer je bolno za oci i usi i osjetis kako ti pada iq.. pa joj je netko spomenuo tatu, a ona kakva je, odmah napala nekog, sve zivo i mrtvo opsovala, kao sta cete vi moje mrtve spominjat..
tako da vjerujem da nije imala lak zivot, al brate.. ne mozes si to dopustit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh