Marica

Ja sam bio nedavno, izgled 0, ali dobro ga pusi... zbog izgleda mi se spustio, pa je rekla da sam zavrsim, tako da sam drkao i kad sam krenuo svrsavat strpala ga je u usta...40€
 
Baba puši kao da će sutra smak svijeta - odradi svaku sekundu - ostane zakrvavljenih i suznih očiju nakon glodanja

nije nešto - al je kulturna, sve objasni, skocka se a kad kreče u akciju ostane u halterima
može sve

na početku ti odma kaže da ako ne želiš - da slobodno odeš

malo priče na uvodu - otuširaš pitona i jajca i akcija

isplati se tih 40 eura - da znas kakav oral može da bude kad zena ima iskustva, talenta, volje i nema zuba :)

napomene o dolasku u njen stan na prvom katu su tu radi njene sigurnosti i jer živi u vremenu dok još nije bilo google maps
stojim na raspolaganju za dodatna pitanja...
 
Baba puši kao da će sutra smak svijeta - odradi svaku sekundu - ostane zakrvavljenih i suznih očiju nakon glodanja

nije nešto - al je kulturna, sve objasni, skocka se a kad kreče u akciju ostane u halterima
može sve

na početku ti odma kaže da ako ne želiš - da slobodno odeš

malo priče na uvodu - otuširaš pitona i jajca i akcija

isplati se tih 40 eura - da znas kakav oral može da bude kad zena ima iskustva, talenta, volje i nema zuba :)

napomene o dolasku u njen stan na prvom katu su tu radi njene sigurnosti i jer živi u vremenu dok još nije bilo google maps
stojim na raspolaganju za dodatna pitanja...
Sex vise ne nudi?
 
samo što je malo komplicirano dok te navodi na svoju adresu ?,bar sam ja to tako doživio..
najlakse je da prvo dođeš do parkirališta od Konzuma
kad te pita gdje si: reci na tom parkingu

onda ce ona robotskim glasom objasnjavati.
evo sažetka njenih uputa:
samo idi ravno do zgrade ali NIKAKO uz zgradu već nogostupom....
ona je na 1, katu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh