Marica

vecina ljudi koji tu seru nije ni bila kod doticne ...
ja bio par puta zadnji puta nocas , znaci je starija je ali je urednija od vecine klinkica danas koje se ne jebu za pare a kamoli od ovih sto se jebu za pare ... znaci ful uredna ,ne pozuruje ,radi sve sta pozelis , i realna je sa cijenom
rijetko koji bakutaner se tako drzi kao ona u tim godinama , cak joj polizao picu i ponovit cu
preporuka svakako
Daj mi nekaj objasni.

Tu


veliš da je odvratna baba, a u citatu veliš da ju preporučuješ.

Kaj sad???
 
muška (ne) ljepota nema veze sa ljepljenjem preljepih žena
ima jedno drugo ljepilo koje čini razliku između grdog kratkonogog debelog dlakavca i slatkog malog mede
 
Dobio sam Maricu i navela je da radi samo oral 40€ pola sata.
Pitao ju za nešto vise izjasnila se da nema vise ali opet mi se činilo kao da neće o tome preko telefona.
Dali netko zna jel se može na licu mjesta s njom dogovoriti za nešto vise?
Te ju opisati fizički
 
1- Dobio sam Maricu i navela je da radi samo oral 40€ pola sata.
2. Pitao ju za nešto vise izjasnila se da nema vise ali opet mi se činilo kao da neće o tome preko telefona.
3.Dali netko zna jel se može na licu mjesta s njom dogovoriti za nešto vise?
4. Te ju opisati fizički
1.njezi oral u sve - u sekundu 30 minuta - započinje njenim prvim dodirom tvoga mališana - prije toga tvoje tusiranje i razgovor moze biti i sat vremena - ne racuna se
2. dobro ti se čini
3. da
4. vrh mačka u svome godištu, dobro joj stoje halteri, obazriva, uredna, susretljiva... uvela je novi hit među eskort damama; prešla je igricu: više nije hit napumpat usne: ona je radi boljeg i dubljeg glodanja izvadila prednje zube - glodanje bez zuba je 350x bolje nego sa zubima

samo je pitanje dana kad ce i mladje počet vadit zube, a ne samo pumpat usne, a ti ces se moci pohvalit da si to iskusio dok jos nije ni bilo u modi
 
1.njezi oral u sve - u sekundu 30 minuta - započinje njenim prvim dodirom tvoga mališana - prije toga tvoje tusiranje i razgovor moze biti i sat vremena - ne racuna se
2. dobro ti se čini
3. da
4. vrh mačka u svome godištu, dobro joj stoje halteri, obazriva, uredna, susretljiva... uvela je novi hit među eskort damama; prešla je igricu: više nije hit napumpat usne: ona je radi boljeg i dubljeg glodanja izvadila prednje zube - glodanje bez zuba je 350x bolje nego sa zubima

samo je pitanje dana kad ce i mladje počet vadit zube, a ne samo pumpat usne, a ti ces se moci pohvalit da si to iskusio dok jos nije ni bilo u modi
Hvala ti
Znaci ipak postoji mogućnost za nešto vise?
 
dakle ona skida zubalo ili ne. pokupio tko kakvu spb nedavno. što sve radi, osim dubokog grla, mislim oralno, obrađuje li jaja, klekne li dok puši,mislim što je kome neuobičajeno radila oralno. dugo več razmišljam o odlasku kod nje . naime vrijedi li to rizika. hvala
 
Jel ona sama nabije kurac do kraja u grlo kad joj kazes da ces svrsit ili ti kontrolises koliko duboko ces?
oprosti ali jesi li ti normalan? nemoj se uvrijediti ali zar ti nije lakše platiti tih 40€, daš 50 da ispdneš frajer i probaš sve što želiš. pa u čemu je problem sa ovakvim pitanjima... ne mogu to razumijeti..... ne možemo ti mi sada tu opisivati tehniku jer svatko ima drugačiji doživljaj. Ukratko da ti pojasnim, lijepo joj reci šta žeiš pa ćeš to i dobiti, i nikakvih problema nema. Sretno.
 
oprosti ali jesi li ti normalan? nemoj se uvrijediti ali zar ti nije lakše platiti tih 40€, daš 50 da ispdneš frajer i probaš sve što želiš. pa u čemu je problem sa ovakvim pitanjima... ne mogu to razumijeti..... ne možemo ti mi sada tu opisivati tehniku jer svatko ima drugačiji doživljaj. Ukratko da ti pojasnim, lijepo joj reci šta žeiš pa ćeš to i dobiti, i nikakvih problema nema. Sretno.
Za to vreme sto si kucao ovo i pravio se pametan , mogao si odgovoriti na njegovo pitanje ako vec znas odgovor. Ko zna ko je u kakvoj situaciji, gde se nalazi i zbog cega ne moze da ode kod nje.
 
Za to vreme sto si kucao ovo i pravio se pametan , mogao si odgovoriti na njegovo pitanje ako vec znas odgovor. Ko zna ko je u kakvoj situaciji, gde se nalazi i zbog cega ne moze da ode kod nje.
dok ti shvatiš da se jedino ti ovdje praviš pametan, u tom trenutku ćeš i shvatiti da je u mom odgovoru dobio sve potrebne informacije , i više od toga. Međutim taj proces se zove odrastanje ako si mlad ili ako si već odrastao onda se zove inteligencija i razumijevanje pročitanog.
uživaj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh