MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Da li jos radi potkova? Da li ima javnih kuca od Potkove do Pecuha? Ako je neko bio u skoro vrijeme da mi da koji savjet, trebam ici uskoro u Madarsku
 
Nisam bio jako dugo tako da nisam znao za potkovu a onda cu u amor otici jer sam tamo bio jednom i bio je dobar izbor cura, koliko ih sada bude tamo?
Nisam ni ja sigurno 4god bio tako da nemogu ništa reći ja sam bio dva puta jednom su bile dobre cure a jednom nisu bile baš nešto valjda kako se potrefi javi dojmove ako budeš išao jer i ja i prijatelji imamo u planu otići
 
Imam ti jednu iz Letenya mladu, engleski li la.
Al zna se sporazumijet.
Nema prostor, tak da auto.
Puši bez, mozes ju lizat.
Cura u dvadesetim
 

Bio kod ove jučer..
Cura mlada, nema više od 23..
Dogovor preko whsappa posalje adresu i sve ok.
Bio sam ful napaljen i moja greška što nisam pitao neke detalje, dal puši bez i tako to..
Uglavnom, dođem tamo, dočekala me u kratkim hot hlačicama, majci na bretelice.
Kaze da je sat vremena 60 eura, ja ponudim 40 eura i pristane.
Ne zna riječ engleskog, tako da su nam mobiteli i google translate u rukama 😂
Izgledom je cura stvarno privlačna, dobro tijelo ima, guzu aman taman.
Skine se ona, ide pušit i stavlja kondom. Pitam dal može bez, kaže ne.. ajd reko dobro, pretrpit ću..
Malo sam ju nabijao u usta i uzima mobitel, mislim si sad će srat nešto... Pita me dal ju želim lizat, ali s guza.
Nisam mogao odbit.. u lizanju stvarno uživa i voli to i facesitting također.

U sexu je li la, počeli sa dogyem nakon lizanja, ne voli baš jako, a najvise joj paše kaubojska.
Tako da je tu bilo i svršavanje u kondom.

Loš osjećaj cjelog dojma je bila druga soba u kojoj su muški i ženski glas dok se u sobi do mi karamo.. malo turn off..
Tuš nisam htio, a dok sam se oblačio ona već bila u sobi do i pričala s njima.
Tako da samo zbog toga nebi išao ponovo, ali bi zbog lizanja koje oboje volimo 😄
 
danas zvao u Amor bar u Pečuhu , gazdarica kaže da sama radi, sve cure otišle u bijeli svijet, tako da je i tamo po pitanju barova nula.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh