MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ljudi
Mislio sam skoknut ovih dana u mađu na akciju
Ali me interesira nešto drugo
Prije 2 godine sam bio u Njemačkoj i sad unazad 2 godine nisam prelazio granicu nikako
A trebao bi ili nebi trebao to nisam siguran pošto mi nitko ništa nije javljao imati nekih dugova u Njemačkoj
Pa ne znam dali mi to predstavlja problem prilikom prelaska granice u mađu ?
 

Bio kod ove danas, bolje da nisam, jedva naso lokaciju, to nije ona na slikama, docekala me puno niza cura, puno deblja, al ajde, kad sam vec dosao zasto ne, nece anal, jer sam prevelik, makar pise da moze, naplatila mi sat vremena, nakon pol sata me tjerala da idem, sve sa gumicom, pusenje je bilo lose, samo missionary, nema odozada, nema da ona bude gore, pocela s pusenjem, nakon 5 min. kaze da ju jebem, ajde, malo sam ju jebo, pa je rekla dovrsit ce ona s pusenjem, 10 min. od toga ni 3 min. nije pusila, ona ce "duboko grlo" sto je bilo max do pola i to kratko, ostalo je rucno.... Jako lose iskustvo izbjegavati 2/10 (prostor bio uredan i cist, mogo sam zapalit unutri samo zato nije 1/10)
 
hvala,jesi ti bio?
Ne, idem do Pečuha ili Mohača (mohač slabije ima, te vecinom nemaju prostor) inace, imam 2 kod koje idem, a ovako jos malo istrazujem kad mi se da, da li ima neka bolja. Meni nije problem kad znam jezik, a ima par ljudi s ovog foruma koji su mi platili da im dog.
 
I uzmi u obzir da imaš njih par koje ti neće uopće komunicirati s tobom ako vide strani broj.

Ja srećom imam jedan Mađarski pa sam dogovorio s Ninom (jednom u Kanizi, jednom u Siofoku dok je bila). Ali mi je rekla da se inače ne javlja na strane brojeve
 
I uzmi u obzir da imaš njih par koje ti neće uopće komunicirati s tobom ako vide strani broj.

Ja srećom imam jedan Mađarski pa sam dogovorio s Ninom (jednom u Kanizi, jednom u Siofoku dok je bila). Ali mi je rekla da se inače ne javlja na strane brojeve

A zato se nije javila, vidio sam i negdje u opisu da joj piše da se ne javlja na strane brojeve.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh