Lubav je na selu

Cuj ovoga pa jel ti stvarno u to vjerujes pa ono je sve namjestaljka..bas je ona s njim hahaha..ona je dobila sa tom emisijom na ajmo rec popularnosti malo..sad se culo vidjelo za nju i eto..ajd neko broj njen nek rjesi kako doc u kontakt s njom ..mali je varazdin
Status joj je da zaručena s njim i ima neke fotke jedino ako je i to da dobije popularnost onda nezz
 
i ova je bila u LJNS
Ta bila kod ličanina Milana, skupa sa Ružom koja isto operira 😁😁😁
 
Ta bila kod ličanina Milana, skupa sa Ružom koja isto operira 😁😁😁
i ova je bila u LJNS
Eto ipak nije trans hahaha zensko je hahaha
 
i ova je bila u LJNS
I prije puno godina naivno vjerovala nekom dripcu na kameri da se malo zezamo a lik umisto da drkelja ko muško on snima ko manijak i onda čuva to nekih 6 godina otpr...ka ono nema ženskih nigdi na kilometar od njega...šta sam ja kome skrivila da se moja intima ovde povlači bez da sam se ikad išla snimat za video ! Ne mogu vjerovat! Visite na ovoj debilnoj stranici i mene kompromitirate kao da ja nemam pravo na svoju intimu ...imam ja i obitelj i kolegice...nije to u redu...
 
I prije puno godina naivno vjerovala nekom dripcu na kameri na laptopu da se malo zezamo a lik umisto da drkelja ko muško on snima ko manijak i onda čuva to nekih 6 godina otpr!! Nevjerovatno!..ka ono nema ženskih nigdi na kilometar od njega...šta sam ja kome skrivila da se moja intima ovde povlači bez da sam se ikad išla snimat za video ! Ne mogu vjerovat! Visite na ovoj debilnoj stranici i mene kompromitirate kao da ja nemam pravo na svoju intimu ...imam ja i obitelj i kolegice...nije to u redu....ako si ti taj onda je stvarno tvoj mentalni sklop zabrinjavajući....lijepo te molim da to obrišeš prije nego mi naneseš doživotnu štetu...a zbog čega!
 
I prije puno godina naivno vjerovala nekom dripcu na kameri da se malo zezamo a lik umisto da drkelja ko muško on snima ko manijak i onda čuva to nekih 6 godina otpr...ka ono nema ženskih nigdi na kilometar od njega...šta sam ja kome skrivila da se moja intima ovde povlači bez da sam se ikad išla snimat za video ! Ne mogu vjerovat! Visite na ovoj debilnoj stranici i mene kompromitirate kao da ja nemam pravo na svoju intimu ...imam ja i obitelj i kolegice...nije to u redu...
Zanimljivo. Samo šta si upalila ovaj usrani hrt u pozadini, totalni turn off.
 
I prije puno godina naivno vjerovala nekom dripcu na kameri da se malo zezamo a lik umisto da drkelja ko muško on snima ko manijak i onda čuva to nekih 6 godina otpr...ka ono nema ženskih nigdi na kilometar od njega...šta sam ja kome skrivila da se moja intima ovde povlači bez da sam se ikad išla snimat za video ! Ne mogu vjerovat! Visite na ovoj debilnoj stranici i mene kompromitirate kao da ja nemam pravo na svoju intimu ...imam ja i obitelj i kolegice...nije to u redu...
Iskreno,ja sam ovaj video odgleda 10ak puta... nevjerojatno si dobra 👍iako da, isključia sam zvuk.
 
i ova je bila u LJNS
Ova je vjerovatno nekad davno tebi vjerovala kad ste se dopisivali i gledali na kameri a ti si bez njenog znanja snimao je i iskoristio povjerenje i onda još čuvao to godinama...i zašto misliš da je treba sad javno svima izložiti i uništiti joj život jer živi svoj život i drugi je ne zanima! Pa ima biliona drugih ženskih po internetu koje se i same reklamiraju pa ih objavljuj.
To se ne radi...pogotovo kad netko ne kopa po tvojim greškama...uostalom ima svatko pravo sam birati svoj intimni život koji nije namjenjen ciloj populaciji po ovom glupom internetu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh