Lubav je na selu

Ova je vjerovatno nekad davno tebi vjerovala kad ste se dopisivali i gledali na kameri a ti si bez njenog znanja snimao je i iskoristio povjerenje i onda još čuvao to godinama...i zašto misliš da je treba sad javno svima izložiti i uništiti joj život jer živi svoj život i drugi je ne zanima! Pa ima biliona drugih ženskih po internetu koje se i same reklamiraju pa ih objavljuj.
To se ne radi...pogotovo kad netko ne kopa po tvojim greškama...uostalom ima svatko pravo sam birati svoj intimni život koji nije namjenjen ciloj populaciji po ovom glupom internetu.
Je li znaš da je to utuživo, protuzakonito.. javno dijeliti privatne snimke i to još snimljene bez pristanka. Zašto to ljudsko smeće ne tužiš?
 
Je li znaš da je to utuživo, protuzakonito.. javno dijeliti privatne snimke i to još snimljene bez pristanka. Zašto to ljudsko smeće ne tužiš?
A kako ću kad više neznam kako se ta osoba tada zvala...to je vjerovatno s nekog video chata ili skyp-a..a i malo tko napiše svoje stvarno ime i lokaciju !Ne kužim poantu da neko tamo se zeza sa mnom i drka ispred ekrana i snima i onda to čuva godinama..pa onda kad mu šune negdi objavi po ovakcim portalima...možda će drkat doživotno na taj video...🤣🤣🤣🤣
 
A kako ću kad više neznam kako se ta osoba tada zvala...to je vjerovatno s nekog video chata ili skyp-a..a i malo tko napiše svoje stvarno ime i lokaciju !Ne kužim poantu da neko tamo se zeza sa mnom i drka ispred ekrana i snima i onda to čuva godinama..pa onda kad mu šune negdi objavi po ovakcim portalima...možda će drkat doživotno na taj video...🤣🤣🤣🤣
Nije mene briga šta neko drka na to...zabole me...nego su me tu sad vidili ljudi koje poznajem sa tv i neugodno mi je...jer ovde neki čitaju a da vi i ne znate...tako su me i obavijestili za ovo...a moze tako i vidit netko iz moje familije ili netko ce pokazat nekome ili podijelit i šta ću onda...i onda taj egzibicionizam preraste u velik problem i sjebe život i odnose u životu...a zasto?
 
Nije mene briga šta neko drka na to...zabole me...nego su me tu sad vidili ljudi koje poznajem sa tv i neugodno mi je...jer ovde neki čitaju a da vi i ne znate...tako su me i obavijestili za ovo...a moze tako i vidit netko iz moje familije ili netko ce pokazat nekome ili podijelit i šta ću onda...i onda taj egzibicionizam preraste u velik problem i sjebe život i odnose u životu...a zasto?
ne kužim zašto se uzbuđuješ,sad si još popularnija,hahah....a i ovi što čitaju rado bi te okrenuli:)
 
ne kužim zašto se uzbuđuješ,sad si još popularnija,hahah....a i ovi što čitaju rado bi te okrenuli:)
Radi kolegice koja je dobila dojavu iz policije za ovaj video i javila mi..radi novinara...radi familije i prijatelja..radi mog mira..nek to nekj novinar nanjuši sjebat ce mi zivot...a zasto..mogla bih se ubit onda..ocu svo zivot i mir i moju privatnost..sta ko ima buljit u moju p i guzicu
 
Radi kolegice koja je dobila dojavu iz policije za ovaj video i javila mi..radi novinara...radi familije i prijatelja..radi mog mira..nek to nekj novinar nanjuši sjebat ce mi zivot...a zasto..mogla bih se ubit onda..ocu svo zivot i mir i moju privatnost..sta ko ima buljit u moju p i guzicu
nemoj se ubiti...još si mlada i lijepa:)
 
Nije to sjebalo ni severinu, blanku vlasic ni maju suput, jelenu veljacu pa nece ni tebe
Mene je vec sjebalo...to je ukradeno i protiv mene napravljeno..niti me se pitalo i čini me nezadovoljnom.Uznemirilo me jako i posto smo do nekusan bile na tv sad smo pod budnim okom javnosti..opomenula me kolegica ..jer je tako i Paulina one godine se zajebala pa su u jedan dan kruzile njene slike sexa po hrvatskoj i ujutro je bila u 24 sata i od tada se ne moze od srama pojavit vise u emisiji..i svugdi joj se rugaju...meni to ne treba..moja mama bi umrla trenutacno...brat bi me se odreka jer je staromodan...sve sanse za nac normalnog covika za zivot bi mi propale..meni ne odgovara da mi netko manipulira mojim zivotom.
 
A kako ću kad više neznam kako se ta osoba tada zvala...to je vjerovatno s nekog video chata ili skyp-a..a i malo tko napiše svoje stvarno ime i lokaciju !Ne kužim poantu da neko tamo se zeza sa mnom i drka ispred ekrana i snima i onda to čuva godinama..pa onda kad mu šune negdi objavi po ovakcim portalima...možda će drkat doživotno na taj video...🤣🤣🤣🤣
Ja da sam na tvom mjestu potražio bih savjet odvjetnika, koje su mogućnosti. Može se tužiti osobu koja je to ovdje stavila i pokušati je identificirati preko ip adrese, ako ne koristi vpn, sudskim nalogom i sl. U svakom slučaju potražio bih stručni savjet... Mada ne vidim u čemu je toliki problem s tom snimkom, meni ne bi smetala da si mi nešto u životu..
 
Nisam se htio petljat u ovo niti komentirati ali izgleda da cu morati.

Kao prvo nisu navedena nicija imena, a jos manje prezimena tako da se tu nitko ne moze po napisanome prepoznati ili googlajuci doci do ovog foruma kao sto je bio slucaj sa E. R Koja je isto bila u LJNS

Zanimljivo je to kako sve vi kurvetine koje ste se jebale za novce i koje ste bile sa stotinama njih imate muda nakon svega prijaviti se na neki show u ovom slucaju ljubav je na selu koji gleda cijela Hrvatska i znate da cete time biti javno eksponirane
Što ste mislile u tome trenutku da nikad nitko nece saznati za to sa cime ste se bavile?
Da nikada nitko nece progovorit o tome da je netko bio kod vas i jebao vas za novce?
Da nikada nece procurit javno vase gole fotografije i video materijali koje ste svjesno radili i znali za isti prije prijavljivanja na takvu vrstu showa?
O tome ste trebale ranije razmisljat

Pa sad da krenemo
PRVA I GLAVNA STVAR
Onaj link sa videom za koji doticna osoba pod nickom Lidzbunjennormalan tvrdi da se nalazi na istome
Ja sa time veze nemam
Taj link videa je preuzet sa drugog foruma gdje je netko uploudao ja sam samo taj isti link sa tog foruma kopirao na ovaj forum a dokaz tome je u prilozenom linku:


Druga stvar, ista ta osoba pod nickom Lidbunjennormalan prijeti preko privatnih poruka sa policijom koja se kao nalazi na ovom forumu i sve pobno prati

Ne razumijem cemu te prijetnje?
Kao prvo ja se ne bojim policije niti najmanje
Kao drugo ta policija koja ovo tu cita vjerovatno i sama posjecuje kurvetine, a doma imaju zenu...
Uz to znaju za organiziranu ilegalnu prostituciju u Hrvatskoj kao sto se moze vidjeti po ovom forumu i po oglasima tu i na EGE, a da ta ista POLICIJA to NIJE prijavila, dakle jednako su krivi jer su suucesnici

Kao trece, niti jedna vas kurvi nece prijavit jer bi sa time pokopale samo sebe, prvo sva ta procedura prijave, otici na policiju, policija salje nalog na sud, sud daje odobrenje za providera da se locira IP adresa, prije toga odobrenje vlasnika ovog foruma, jer ako se server nalazi izvan Hrvatske onda moraju te iste papire slati van u tu drzvu gdje se server nalazi da bi uopce ista mogli, pa tu ubacite koristenje VPNa, TORa, Tails Linuxa itd
I nakon svega i da vas zele pronaci jednostavno NE MOGU

A da ne pricam o tome kako na forumu u iznad spomenutom linku se spominjete naveliko ali to vas ne dira, zanimljivo ....

A u međuvremenu sve te kurve bi morale doci na policiju i priznati sa cime su se bavile gdje bi iznesle javno svoja imena i prezimena i slijed događaja kako i zasto su dosle ponesti prijavu i time se jos vise pokopale, a tu dolazimo i do toga da bi na kraju zavrsile i u novinama:
BIVSA NATJECATELJICA LJUBAVI NA SELU SE BAVILA PROSTITUCIJOM

Zato nemojte prijetiti prije nego da razmislite o mogucim posljedicama za SEBE
kao sto pojedinci koji idu kod kurvi a govore doticnoj da tuzi osobu koja je uploudala taj video
ne razmisljajuci pri tome da bi njemu doma zena i obitelj mogli saznati da posjecuje kurve i da je samim time on u prekrsaju jer je prostitucija u HR ilegalna


I za kraj, razmislite koja je slucajnost i mogucnost od svih ljudi u HR koji se prijavljuju na LJubav je na selu, da u svakoj sezoni uvijek izaberu 90% njih koje se bave ili su se bavile prostitucijom, o imenima ne zelim javno nabrajati o kome se radi ali vecina vas vec zna o kome se sve radi, a ta brojka je pozamašna....
 
Čuj ti tamo, kako ti znaš da se dotična bavila prostitucijom, a i da je, to je njezina stvar i stvar, eventualno, organa reda. Plus, i da je, ima svoj privatni život. Da sam na njezinom mjestu tužio bih te za klevetu, povrh toga što rasparčavaš nelegalni materijal, privatne snimke snimljene bez dopuštenja. I nije bit u tome da se identificira izvorni postavitelj snimke, nego da se spriječi rasparčavanje istog po javnim mjestima kao što je ovaj portal. Prema tome ti si to govno koje treba goniti i otkriti, prije nego onog izvornog, kao i ovaj portal. I o kakvim posljedicama za "SEBE" govoriš? Kako ti, bog te jebo, znaš da ja uopće imam ženu i obitelj i da mi je do nečeg stalo? Niti imaš pojma s kim komuniciraš.
 
I nije bit u tome da se identificira izvorni postavitelj snimke, nego da se spriječi rasparčavanje istog po javnim mjestima kao što je ovaj portal.
Ovo samo govori koliko si mentalno retardirani mali kepec

Tebi nije problem sto je nju netko snimio i to postavio na tko zna koje sve forume vec je tebi problem sto je netko uzeo taj link i stavio na ovaj forum?
Bas si glup ko kurac

Videa na tom linku vise nema, nema dokaza da se doticna nalazi na istome
Niti se spominjalo njezino ime i prezime, nema apsolutno nikakvih tragova ni dokaza
ali ti si previse mentalno retardiran da to shvatis i smeta ti ovaj forum, zasto onda dolazis tu?

Ali ti ne smeta sto se par stranica prije spominje ime i prezime cure koja ima sina i koja je isto tako bila u LJNS https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/lubav-je-na-selu.3109/#post-156838

To nema veze jel?
Ona nije bitna?
I taj koji je postavio taj link?
Njega ne treba tuzit ?
Smeće jedno dvolicno glupo
 
Zašto bih te ja tužio, ja govorim što bi ona trebala. Braniš se logikom tipa : šta sam ja kriv ako rasparčavam koku, nisam je ja posadio. Prema tome kriv si jer si sudionik u zločinu, pomiri se s tom činjenicom i čkomi. Snimku sam pogledao, bila mi je baš cool, nisam više gledao postoji li ili ne, očito su prigovori urodili plodom. Niti tu visim neprestano kao ti i čitam i analiziram sve moguće postove. U ovom slučaju žena se sama javila, objavila da je to privatna snimka snimljena bez njezinog dopuštenja. To je ta osoba, njezino ime i prezime je poznato i tebi i meni i ne trabunjaj bezveze.
 
nemoj se ubiti...još si mlada i lijepa:)

Nisam se htio petljat u ovo niti komentirati ali izgleda da cu morati.

Kao prvo nisu navedena nicija imena, a jos manje prezimena tako da se tu nitko ne moze po napisanome prepoznati ili googlajuci doci do ovog foruma kao sto je bio slucaj sa E. R Koja je isto bila u LJNS

Zanimljivo je to kako sve vi kurvetine koje ste se jebale za novce i koje ste bile sa stotinama njih imate muda nakon svega prijaviti se na neki show u ovom slucaju ljubav je na selu koji gleda cijela Hrvatska i znate da cete time biti javno eksponirane
Što ste mislile u tome trenutku da nikad nitko nece saznati za to sa cime ste se bavile?
Da nikada nitko nece progovorit o tome da je netko bio kod vas i jebao vas za novce?
Da nikada nece procurit javno vase gole fotografije i video materijali koje ste svjesno radili i znali za isti prije prijavljivanja na takvu vrstu showa?
O tome ste trebale ranije razmisljat

Pa sad da krenemo
PRVA I GLAVNA STVAR
Onaj link sa videom za koji doticna osoba pod nickom Lidzbunjennormalan tvrdi da se nalazi na istome
Ja sa time veze nemam
Taj link videa je preuzet sa drugog foruma gdje je netko uploudao ja sam samo taj isti link sa tog foruma kopirao na ovaj forum a dokaz tome je u prilozenom linku:


Druga stvar, ista ta osoba pod nickom Lidbunjennormalan prijeti preko privatnih poruka sa policijom koja se kao nalazi na ovom forumu i sve pobno prati

Ne razumijem cemu te prijetnje?
Kao prvo ja se ne bojim policije niti najmanje
Kao drugo ta policija koja ovo tu cita vjerovatno i sama posjecuje kurvetine, a doma imaju zenu...
Uz to znaju za organiziranu ilegalnu prostituciju u Hrvatskoj kao sto se moze vidjeti po ovom forumu i po oglasima tu i na EGE, a da ta ista POLICIJA to NIJE prijavila, dakle jednako su krivi jer su suucesnici

Kao trece, niti jedna vas kurvi nece prijavit jer bi sa time pokopale samo sebe, prvo sva ta procedura prijave, otici na policiju, policija salje nalog na sud, sud daje odobrenje za providera da se locira IP adresa, prije toga odobrenje vlasnika ovog foruma, jer ako se server nalazi izvan Hrvatske onda moraju te iste papire slati van u tu drzvu gdje se server nalazi da bi uopce ista mogli, pa tu ubacite koristenje VPNa, TORa, Tails Linuxa itd
I nakon svega i da vas zele pronaci jednostavno NE MOGU

A da ne pricam o tome kako na forumu u iznad spomenutom linku se spominjete naveliko ali to vas ne dira, zanimljivo ....

A u međuvremenu sve te kurve bi morale doci na policiju i priznati sa cime su se bavile gdje bi iznesle javno svoja imena i prezimena i slijed događaja kako i zasto su dosle ponesti prijavu i time se jos vise pokopale, a tu dolazimo i do toga da bi na kraju zavrsile i u novinama:
BIVSA NATJECATELJICA LJUBAVI NA SELU SE BAVILA PROSTITUCIJOM

Zato nemojte prijetiti prije nego da razmislite o mogucim posljedicama za SEBE
kao sto pojedinci koji idu kod kurvi a govore doticnoj da tuzi osobu koja je uploudala taj video
ne razmisljajuci pri tome da bi njemu doma zena i obitelj mogli saznati da posjecuje kurve i da je samim time on u prekrsaju jer je prostitucija u HR ilegalna


I za kraj, razmislite koja je slucajnost i mogucnost od svih ljudi u HR koji se prijavljuju na LJubav je na selu, da u svakoj sezoni uvijek izaberu 90% njih koje se bave ili su se bavile prostitucijom, o imenima ne zelim javno nabrajati o kome se radi ali vecina vas vec zna o kome se sve radi, a ta brojka je pozamašna....
Asti! Ne prijetim ja nikome niti znam više kako se zvao taj! Mislila sam da je taj tu iza nekog nika od ovih vaših.Eto sad čitam da je to negdi u bespućima interneta gdje se okupljaju pervertiti valjda.Pa je to toliko komplicirano prijaviti nekoga tko te snimao kako ga pališ a ti nemas pojma!? Egzibicionizam nije to šta ti upireš u ovom tekstu a bome ni u mene...ja sam samo ljuta na sebe šta sam nekome davno vjerovala i vidis koliko godina on cuva to...more bit da sam njegova Muza🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh