Lubav je na selu

Ova je vjerovatno nekad davno tebi vjerovala kad ste se dopisivali i gledali na kameri a ti si bez njenog znanja snimao je i iskoristio povjerenje i onda još čuvao to godinama...i zašto misliš da je treba sad javno svima izložiti i uništiti joj život jer živi svoj život i drugi je ne zanima! Pa ima biliona drugih ženskih po internetu koje se i same reklamiraju pa ih objavljuj.
To se ne radi...pogotovo kad netko ne kopa po tvojim greškama...uostalom ima svatko pravo sam birati svoj intimni život koji nije namjenjen ciloj populaciji po ovom glupom internetu
 
S obzirom da sam se zaplela u ovaj meni nejasan način komuniciranja i da nema mogučnosti brisanja krivo poslanih poruka,izvinjavam se ako sam koga uvridila a mos mislit sta bi se meni netko izvinija....i ovi neki čudni likovi nadolazeći po mojim inboxima da vam odmah poručim..."Uzalud vam trud svirači" 🤣🤣🤣🤣.da ne moram pojedinačno pisat....ne bi bilo loše da svi zajedno zatražimo brisanje ove teme i sitimo se neke lipše i normalnije.Bye
 
Ti old&ugly šta ti sada hoćeš i što se javljaš? Nisam rekao da sam moralna vertikala, nego ovaj hoće da se nateže sa mnom svojom uvrnutom logikom, umjesto da se pokrije ušima i čkomi, fucking idiot. Ovdje sam iz istog razloga kao i ostali..
 
Ti old&ugly šta ti sada hoćeš i što se javljaš? Nisam rekao da sam moralna vertikala, nego ovaj hoće da se nateže sa mnom svojom uvrnutom logikom, umjesto da se pokrije ušima i čkomi, fucking idiot. Ovdje sam iz istog razloga kao i ostali..
Glup si ko kurac
Braniš jednu natjecateljicu iz ljubav je na selu kojoj ja niti itko tu nije spomenuo ime, a jos manje prezime, a video sa linka kojeg ja nisam postavio niti uploudao već samo kopirao sa drugog foruma je maknut

Dok sa druge strane tu imamo natjecateljicu iz ljubav je na selu kojoj se spominje ime i prezime uz njezine gole slike, ali tebi to nije bitno? Zasto? To ne treba maknuti? Tu ne treba nikoga tuzit?

Razmisli malo koliko si inteligendan
Eh da mi te sresti uzivo
 
Evo ga na, opet se javio logičar. Ne branim ja nikakvu natjecateljicu, nego princip. Njezino ime i prezime je poznato, svima koji ovo čitaju i šire, rasparčavao si nelegalni materijal, kriv si i basta.

Ova druga je postavljala svoje slike u svrhu samopromocije s ciljem izvlačenja materijalne koristi i nije se požalila da je netko ukrao i nelegalno snimio njezinu privatnu korespodenciju.

Jesi li ti dovoljno inteligentan da shvatiš tu razliku?

ps Možeš me sresti uživo, ako oblačiš ženske krpice i nisi 40+
 
Evo ga na, opet se javio logičar. Ne branim ja nikakvu natjecateljicu, nego princip. Njezino ime i prezime je poznato, svima koji ovo čitaju i šire, rasparčavao si nelegalni materijal, kriv si i basta.

Ova druga je postavljala svoje slike u svrhu samopromocije s ciljem izvlačenja materijalne koristi i nije se požalila da je netko ukrao i nelegalno snimio njezinu privatnu korespodenciju.

Jesi li ti dovoljno inteligentan da shvatiš tu razliku?

ps Možeš me sresti uživo, ako oblačiš ženske krpice i nisi 40+
Rasparčavao sam ti mamu

a ovo zadnje boldano
znao sam da si pederčina
 
I šta vrijeđaš "kurvetine" i "pederčine", a sam visiš na ovom forumu, si ti u nekakvom konfliktu sam sa sobom i mrziš sebe jer nazivaš "kurvetine" po oglasnicima? I prostitutka je najprije ljudsko biće, osoba, žena pa tek onda spomenuto.
 
Vi ste stvarno debili svi do reda, ovaj profil koji se predstavlja da je ona je fejk i trolla vas, a vi budale... jel znate da je profil napravljen sat dva nakon sto je tema otvorena u 3 po noci i zenska je dalmatinka, a pise tolko nepovezano miješajući on/ona (rod) i narječja... a najgore od svega sto je i taj fejk profil otvorio jednu temu gdje pita za nudisticke plaze 😂 dalje mi se neda objasnjavat, ne mogu vjerovat da ste svi toliko napaljeni ocajni drkarosi da ne razmisljate i vidite ispred sebe, nego se tu prepucavate zbog nekog debila.... a sve u svemu to sto je video podijeljen nije okej
 
Mogu ki ja ikako ovu temu ugasit ako sam je počeo?
Koje ste se pizdarije uhvatili nemogu virovat.
Lipo je pocelo onda vas je nateglo sve po redu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh