Lorena

Ne sjecam se adrese točno, znam samo da je na zvoju zgrada broj 12
Na Vrbanima? S ovom Lorenom ti je znala na Vrbanima biti i ova druga cura Lucija, ali sad je odvojeno, bude oglas Zgodna Lucija, tako nešto.
Ugl, kod Lorene sam bio 2, 3 puta i dobar je B2B al koliko sam skužio nema ništa vise. Dok kod te Lucije sam čuo da ako se svidis da može biti, al nisam nikad bio kod nje da provjerim. Pa možda si i na ovu Luciju naletio
 
I koja je na koncu konca ta Lorena, koja nudi takav brutalan
I koja je na koncu konca ta Lorena, koja nudi takav brutalan GFE?
Ugl, ajde da razriješimo ovaj Gordijev čvor.
Lorena po kojoj se zove tema (oglasi prije zalijepljeni) nije ova cura o kojoj on priča za GFE, u njegovom slučaju je to bila ova Lena gore.
Za Lorenu koliko znam ne daje, možda Truba zna nešto više jer on spominje tamo da je ševio.
Po mom saznanju nema kruha kod Lorene, samo masaža koja dosadi nakon dva puta jer iako je dobra, uvijek je ista.
 
Na Vrbanima? S ovom Lorenom ti je znala na Vrbanima biti i ova druga cura Lucija, ali sad je odvojeno, bude oglas Zgodna Lucija, tako nešto.
Ugl, kod Lorene sam bio 2, 3 puta i dobar je B2B al koliko sam skužio nema ništa vise. Dok kod te Lucije sam čuo da ako se svidis da može biti, al nisam nikad bio kod nje da provjerim. Pa možda si i na ovu Luciju naletio
Koja je sada ta Lucija?
Imaš link na oglas?
 

To ti je ova. Kažem nisam bio osobno, zvao par puta nikako uhvatiti.
Javi ako probaš
Jako zgodna utrenirana na tresnjevci prostor, sise male ali guzica i sve ostalo top, istetovirana jako zgodna ali i skupa b2b 500 kn i to je to, kad sam ja bio nije bilo oral u ponudi ni komplet
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh