Lorena

Da napisem danasnje iskustvo sa Lorenom Vrbani
Ukratko sranje i nevjerica

Znaci zovem napokon se javi iz 100x pokusaja i ne bi znao zasto jer cisto sumnjam da je turbo guzva ali ok
Lokacija Vrbani kod Pointa i kaze zovi kad buses tamo pa dam ulicu i broj, ok zovem i sve kaze te dodem na broj i zovem otvara ulaz u zgradu i kaze 2kat. Ulazim idem gore dolazim i zovem da kaze koja vrata od njih xy jer su sva zatvorena te zovem cca 5 6 puta i zvoni ali nitko vise se ne javlja, pokupim se i by by
Tako da je neka zajebancija u igri a ja nemam vremena za to
Uglavnom eto da nekome pomogne da se ne zajebe kao ja i da to izbjegava
Skroz čudno. Bio sam više puta kod nje, i nikada nisam imao takvo iskustvo.
 
Prvi puta kada sam bio kod te male, odmah sam je pitao za sex, jer sam vidio kondom na krevetu.
Rekla je da će vidjeti kada se skinem.
Počela je već sa masažom kada mi je ponudila sex, za extra 400, odnosno 800 sveukupno, što sam odbio jer bi onda jebo pre kratko.

Drugi puta kada sam zvao, nije se javljala.

Jebe se ona. Samo kak je i meni rekla, ne sa svakim. Ti koji je jebu su uglavnom starije mušterije i zadovoljavaju neke njene uvjete.
 
Nju je moj frend karao za badava....dosao na masazu, zasprehao i karao par mjeseci ....a imao je tada 45 god
 
400/700 osto sat vremena, oral gumica sex gumica (oral vjerojatno bez kapice samo ja osobno izbjegavam bar prvi put).
Rodila, ali nema primjetne razlike dolje.
Cice vrlo male i ispuhane ali guza top. Utegnuta, brutalna u doggy-u, i stvarno hoce sve poze. Malo je bila u najmanju ruku sramežljiva, ali opustila se nakon 5 minuta i izuzevši ljubljenje koje ja ne prakticiram, GF exp znači stenje svršava..(ak se pretvara jebeno se pretvara jer sam joj osjetio pičkicu kak se grči)
Preporučam ako se vrati..
 
400/700 osto sat vremena, oral gumica sex gumica (oral vjerojatno bez kapice samo ja osobno izbjegavam bar prvi put).
Rodila, ali nema primjetne razlike dolje.
Cice vrlo male i ispuhane ali guza top. Utegnuta, brutalna u doggy-u, i stvarno hoce sve poze. Malo je bila u najmanju ruku sramežljiva, ali opustila se nakon 5 minuta i izuzevši ljubljenje koje ja ne prakticiram, GF exp znači stenje svršava..(ak se pretvara jebeno se pretvara jer sam joj osjetio pičkicu kak se grči)
Preporučam ako se vrati..
Ne radi više ili ima "godišnji" ?
 
400/700 osto sat vremena, oral gumica sex gumica (oral vjerojatno bez kapice samo ja osobno izbjegavam bar prvi put).
Rodila, ali nema primjetne razlike dolje.
Cice vrlo male i ispuhane ali guza top. Utegnuta, brutalna u doggy-u, i stvarno hoce sve poze. Malo je bila u najmanju ruku sramežljiva, ali opustila se nakon 5 minuta i izuzevši ljubljenje koje ja ne prakticiram, GF exp znači stenje svršava..(ak se pretvara jebeno se pretvara jer sam joj osjetio pičkicu kak se grči)
Preporučam ako se vrati..
To Lorena s Vrbana? Pa čuo sam da ona ne daje nikome?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh