Lorena

boobfetish

Active member
Pregledao sam sve cure i Lorenu nisam nasa, pa otvaram temu.
Jel Lorena jos radi? Ne mogu naci noviji oglas a i broj koji imam ne radi.
 
Ime (Lorena) i lokacija (Vrbani) odgovara opisu. Jedino nisam imao spremljen broj, pa ak netko može potvrdit da je isti broj, ili ako je netko bio posljednjih dana onda je to to:
 
Da napisem danasnje iskustvo sa Lorenom Vrbani
Ukratko sranje i nevjerica

Znaci zovem napokon se javi iz 100x pokusaja i ne bi znao zasto jer cisto sumnjam da je turbo guzva ali ok
Lokacija Vrbani kod Pointa i kaze zovi kad buses tamo pa dam ulicu i broj, ok zovem i sve kaze te dodem na broj i zovem otvara ulaz u zgradu i kaze 2kat. Ulazim idem gore dolazim i zovem da kaze koja vrata od njih xy jer su sva zatvorena te zovem cca 5 6 puta i zvoni ali nitko vise se ne javlja, pokupim se i by by
Tako da je neka zajebancija u igri a ja nemam vremena za to
Uglavnom eto da nekome pomogne da se ne zajebe kao ja i da to izbjegava
 
Da napisem danasnje iskustvo sa Lorenom Vrbani
Ukratko sranje i nevjerica

Znaci zovem napokon se javi iz 100x pokusaja i ne bi znao zasto jer cisto sumnjam da je turbo guzva ali ok
Lokacija Vrbani kod Pointa i kaze zovi kad buses tamo pa dam ulicu i broj, ok zovem i sve kaze te dodem na broj i zovem otvara ulaz u zgradu i kaze 2kat. Ulazim idem gore dolazim i zovem da kaze koja vrata od njih xy jer su sva zatvorena te zovem cca 5 6 puta i zvoni ali nitko vise se ne javlja, pokupim se i by by
Tako da je neka zajebancija u igri a ja nemam vremena za to
Uglavnom eto da nekome pomogne da se ne zajebe kao ja i da to izbjegava
Cudno skroz. Inace Lorena slovi kao pouzdana sa super uslugom.
 
Tesko jer nisam iz Zg a i otvorila je ulazna vrata zgrade samo kad sam dosao na 2kat nista
A bas da cu ic i kucat po svim vratima ne bi hvala 🤣
A moze biti da i ona nije iz ZG.Imao iskustvo,bile dvije u prostoru ,otvorila jedna a kad u sobi poznanica,a sad kome bilo neugodnije ne znam.Tako da to sto ti nisi iz ZG ne mora nista znaciti
 
A moze biti da i ona nije iz ZG.Imao iskustvo,bile dvije u prostoru ,otvorila jedna a kad u sobi poznanica,a sad kome bilo neugodnije ne znam.Tako da to sto ti nisi iz ZG ne mora nista znaciti
Ali ne kuzim zasto je otvorila vrata zgrade i vidi te jer imaju kameru od zgrade
Tako da i ako me zna pa ne bi me ni u zgradu pustila
Jeb ga otisao suh i bok 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh