KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Zaista vas ne razumijem. Koliko znam, ta žena je u braku, želite popušiti dobre batine? Pa onda jebite, kada dobijete batine nemojte kukati. Imate veliki izbor djevojaka za druženje, ali mnogima vama je mala sa švarče vrh! Ako ta žena i popije, u redu je da tu slabost netko iskorištava?? Platite i jebite.
Kaj ti nije jasno? Jel ju ko tjera da se jebe? Ak se zeli jebat nek se jebe, da mi je vidjet toga kaj bi napadao mene kaj mu ja jebem zenu koja mi se sama nudi...
Uostalom ko je ta da provjerimo točnost poluinformacije 😁😂🤣
 
Kaj ti nije jasno? Jel ju ko tjera da se jebe? Ak se zeli jebat nek se jebe, da mi je vidjet toga kaj bi napadao mene kaj mu ja jebem zenu koja mi se sama nudi...
Uostalom ko je ta da provjerimo točnost poluinformacije 😁😂🤣

Kaj ti nije jasno? Jel ju ko tjera da se jebe? Ak se zeli jebat nek se jebe, da mi je vidjet toga kaj bi napadao mene kaj mu ja jebem zenu koja mi se sama nudi...
Uostalom ko je ta da provjerimo točnost poluinformacije 😁😂🤣
Tko ovo piše, NsdaDimich? Daj molim te...
 
Zaista vas ne razumijem. Koliko znam, ta žena je u braku, želite popušiti dobre batine? Pa onda jebite, kada dobijete batine nemojte kukati. Imate veliki izbor djevojaka za druženje, ali mnogima vama je mala sa švarče vrh! Ako ta žena i popije, u redu je da tu slabost netko iskorištava?? Platite i jebite.
Sanja L nije u braku koliko sam razumio i čuo od njenih prijatelja
 
Pozdrav, moze li mi netko rec nesto o crnoj curi sa svrace? Pisalo se ovdje vec dosta, ali ako nije problem netko ko je bio s njom ako je moze opisat i rec sto radi… u prolazu sam tu pa sam mislio dogovorit s njom susret. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh