KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio upravo kod ove u Karlovcu, cura je top topova. Uzivo puno bolja nego na slikama. Osmijeh, tijelo, ma sve.
Pusi bez kondoma, prima odlicno, nabija se sama, ljubi se odlicno. Stvarno je cura top. Dogovorio pola sata 70 eura, platio poslije (sta je cudno) i na kraju joj dao 100 eura jer je odlicna bila.
 

Bio upravo kod ove u Karlovcu, cura je top topova. Uzivo puno bolja nego na slikama. Osmijeh, tijelo, ma sve.
Pusi bez kondoma, prima odlicno, nabija se sama, ljubi se odlicno. Stvarno je cura top. Dogovorio pola sata 70 eura, platio poslije (sta je cudno) i na kraju joj dao 100 eura jer je odlicna bila.
 

Bio upravo kod ove u Karlovcu, cura je top topova. Uzivo puno bolja nego na slikama. Osmijeh, tijelo, ma sve.
Pusi bez kondoma, prima odlicno, nabija se sama, ljubi se odlicno. Stvarno je cura top. Dogovorio pola sata 70 eura, platio poslije (sta je cudno) i na kraju joj dao 100 eura jer je odlicna bila.
Meni rekla da radi od 12 , a ja tvrd od jutra, do 12 sam se ohladio
 

Bio upravo kod ove u Karlovcu, cura je top topova. Uzivo puno bolja nego na slikama. Osmijeh, tijelo, ma sve.
Pusi bez kondoma, prima odlicno, nabija se sama, ljubi se odlicno. Stvarno je cura top. Dogovorio pola sata 70 eura, platio poslije (sta je cudno) i na kraju joj dao 100 eura jer je odlicna bila.
koja adresa? Jesi se dogovorio za popust preko poruka ili uživo ?
 
Pozdrav dečki. Evo, novi sam ovdje, na forumu, želim napisati svoje iskustvo. Laura, djevojka koja na žalost više nije u karlovcu, premda će se vratiti. Bio sam kod nje prije nekoliko dana, taj doživljaj, iskustvo, osobine takve djevojke je teško doživjeti! Toliko lijepa, draga, provesti vrijeme sa njom je ,ono, kao da si boga vidjeo. Radi preko ege-a, tko želi savršenstvo toplo preporučujem!
 
Jel ima sta u Klc? Osim ege. Htio bih ovako domacu neku al da nije ona sa sva

Pozdrav dečki. Evo, novi sam ovdje, na forumu, želim napisati svoje iskustvo. Lorena, djevojka koja na žalost više nije u karlovcu, premda će se vratiti. Bio sam kod nje prije nekoliko dana, taj doživljaj, iskustvo, osobine takve djevojke je teško doživjeti! Toliko lijepa, draga, provesti vrijeme sa njom je ,ono, kao da si boga vidjeo. Radi preko ege-a, tko želi savršenstvo toplo preporučujem!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh