KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jesam par puta,prije jos. Neda mi se u autu gurat. Mores kako oces i kolko oces,nece pozurivat. Do 23 sata mora dojt doma tako da odi ranije ako kanis. Izgledom nije losa al je dosadna. Sto poruka ce poslat prije nego dojdes i pitat jedno te isto. Najbolje ti je dogovorit pusenje,to moze u autu.
Kako izgleda kakve je građe godine
 
Izgleda mizerno i retardirana je. Uz to jebe se bez kondoma tako da je ozbiljan zdravstveni rizik. Ako ti je baš gusto, sve to ne vrijedi više od sto kuna.

Ubija me porukama. Stalno ista pitanja ispočetka. Iz aviona se vidi da je glupson. Ali takve ponekad se najbolje jebu. Stvarno na šta liči? Je li higijena bar neka?
 
Ubija me porukama. Stalno ista pitanja ispočetka. Iz aviona se vidi da je glupson. Ali takve ponekad se najbolje jebu. Stvarno na šta liči? Je li higijena bar neka?
Probao sam je kontaktirati ali su joj odgovori nejasni, kao da ne zna šta i kome piše. Možda je retard, i možda na nešta liči ali jebga ako se zna i voli jebat onda bi trebalo probati. Pitanje za one koji su je prošli: da li je ona kao lutka na napuhavanje ili se uživi u akciju? Zaštita se podrazumijeva, ne piju mi se lijekovi 😁
 
ja vas ne kužim, na 50 km ste od zagreba, nije da treba proputovati pola hrvatske da nađeš kurvu, taman ako te i zajebe, potrošio si šta, 6 litra dizela ili benzina i 30 kuna za cestarinu, znači 100kn.
Potpisujem sve,tko ima slobodu i novca može radit šta hoće.
Probao sam je kontaktirati ali su joj odgovori nejasni, kao da ne zna šta i kome piše. Možda je retard, i možda na nešta liči ali jebga ako se zna i voli jebat onda bi trebalo probati. Pitanje za one koji su je prošli: da li je ona kao lutka na napuhavanje ili se uživi u akciju? Zaštita se podrazumijeva, ne piju mi se lijekovi 😁
Pročitaj zadnje stranice,sve je već odgovoreno prije.
 
Probao sam je kontaktirati ali su joj odgovori nejasni, kao da ne zna šta i kome piše. Možda je retard, i možda na nešta liči ali jebga ako se zna i voli jebat onda bi trebalo probati. Pitanje za one koji su je prošli: da li je ona kao lutka na napuhavanje ili se uživi u akciju? Zaštita se podrazumijeva, ne piju mi se lijekovi 😁
sta ne citate. ko panj je i svake 2 min ce te pitat jesi svrsio. siroko zaobidji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh